Nowy singiel i klip Muse


2018.07.19

opublikował:

Nowy singiel i klip Muse

foto: mat. pras.

W lutym Muse zaprezentowali singiel „Thought Contagion”. Dziś pora na kolejną nowość zatytułowaną „Something Human”. Oba tegoroczne utwory trafią na planowaną na listopad ósmą płytę zespołu.

„Something Human” to podnoszący na duchu, pełen pozytywnych emocji utwór, który opowiada o tym, jak ważna jest potrzeba zresetowania się. Reżyserem teledysku jest dobrze znany Lance Drake (odpowiedzialny m.in. za dwa ostatnie klipy Muse). – Chcieliśmy kontynuować historię rozpoczętą w poprzednich teledyskach do singli „Dig Down” i „Thought Contagion”. Zagłębić się w ten sam świat i śledzić to, co dalej dzieje się z Mattem, Dominikiem i Chrisem. Świat, w którym coś tak prostego jak zwrócenie kasety video do wypożyczalni staje się fantastyczną przygodę – tłumaczy reżyser.

Matt Bellamy, lider, wokalista i gitarzysta brytyjskiej formacji, ujawnił, że „Something Human” była pierwszą piosenką, jaką napisał po zakończeniu tournée promującego wydaną w 2015 roku płytę „Drones”. – Życie na trasie może nieźle dać w kość i ujawnić w człowieku jego wewnętrzną bestię. Utwór i teledysk mówią o tym, jak tę bestię okiełznać i wrócić do czegoś ludzkiego – wyjaśnia Matt.

Tagi


Polecane

Share This