O duecie z kim marzy Laik? Zaskakująca odpowiedź artysty


2019.10.27

opublikował:

O duecie z kim marzy Laik? Zaskakująca odpowiedź artysty

fot. kadr z wideo

Ostatnie tygodnie to dla fanów Laika przede wszystkim okazja do wysłuchania jego opowieści o walce z uzależnieniem. Na kanale nazwanym od swojego nazwiska Marcin Karwacki dzieli się spostrzeżeniami z terapii i opowiada o tym, co pomaga mu w przezwyciężaniu problemów. Rozpoczęcie działalności publicystyczno-edukacyjnej nie oznacza, że artysta zrezygnował z rapu. Wiemy już, że Laikike1 wspólnie z Bonsonem i Soulpete’em szykuje drugi album Almost Famous, raper zapowiada także płytę, którą nagrywa wspólnie z Szopsem.

Pracuje nam się świetnie. Dla mnie ten tryb to nowość, bo pierwszy raz nagrywam wokale w studio – poinformował podczas instagramowego Q&A Laik.

Kolejnym wydawnictwem, nad którym pracuje Mar, jest nowa „SWAGU” współtworzonego z Szopsem.

Są wszystkie bity. Uczę się rejestrowania wokali z realizatorem. Idzie świetnie – przyznał.

Na pewno część słuchaczy będzie zaskoczona odpowiedzią rapera na prośbę o wskazanie jednej osoby z całego świata, z którą chciałby nagrać kawałek. Raper odpowiedział, wklejając fragment piosenki „Nie czekaj” Barbary Wrońskiej, autorki znakomitego, ubiegłorocznego „Domu z ognia”.

O ile Laik z przyjemnością nawiązałby współpracę z wokalistką Pustek oraz Ballad i Romansów, o tyle na pewno nie mamy co liczyć na jego kooperację z schafterem. Zapytany o swoją opinię na temat autora „hot coffee”, Mar odpowiedział:

Wk***ia mnie jego maniera. Nie moja bajka.

Polecane

Share This