O.S.T.R. już w sobotę w TVP2


2013.12.07

opublikował:

O.S.T.R. już w sobotę w TVP2

O.S.T.R. – „Made in Polska” – to wyjątkowy koncert nagrany dzięki współpracy TVP2 oraz Narodowego Instytutu Audiowizualnego. Pochodzący z Łodzi raper, kompozytor, producent muzyczny oraz jeden z najlepszych artystów hip-hopowych w Polsce zagrał swoje ulubione utwory w towarzystwie jazzowo-elektronicznej formacji Noise Trio oraz specjalnych gości.

W programie m.in. „Kochana Polski”, „Rap po godzinach”, kawałki z nagranej z Hadesem płyty „Haos”. Na finał raper wspólnie z Michałem Urbaniakiem wykonał numer „Mike Out”. To i więcej już w sobotę o godzinie 0.25 na antenie TVP2.

{reklama-hh}

O.S.T.R. & Noise Trio

gościnnie

Michał Urbaniak

DJ Haem

Haem Orchestra

Kochan

Hades

Sacha Vee

DJ Kebs

„Made in Polska” to telewizyjny cykl koncertów live, przygotowany przez TVP i Narodowy Instytut Audiowizualny, w którym można zobaczyć najlepszych polskich wykonawców w wyjątkowym repertuarze, niezwykłej oprawie wizualnej i jakości HD.

Made in Polska prezentuje muzykę rozrywkową, jednak znajdującą się poza mainstreamowym popem. Stawia na artystów poruszających się po różnych gatunkach muzycznych: hip-hop, rock, reggae, prezentujących ciekawe kompozycje i niebanalne teksty.

Polecane

Share This