Oasis wreszcie wrócą? Tajemniczy teaser rozbudził nadzieje fanów

"To jest tak tajemnicze jak relacja Gallagherów".


2024.05.22

opublikował:

Oasis wreszcie wrócą? Tajemniczy teaser rozbudził nadzieje fanów

foto: mat. pras.

To już 15 lat, odkąd naznaczone konfliktem braci Gallagherów Oasis się rozpadło. Przez lata wiele wskazywało na to, że Liam i Noel nigdy więcej nie staną razem na scenie, ale ostatnio dało się odnieść wrażenie, że czas leczy rany i artyści nie są już tak zawzięci. Na początku ubiegłego roku Liam przekonywał, że Noel dzwonił do niego i błagał o wybaczenie. Ile w tym prawdy – być może nie dowiemy się nigdy, faktem jest, że kiedy ogłoszono, że Noel rozwodzi się z Sarą McDonald, z którą był przez 22 lata, to brat oficjalnie wyraził wsparcie dla niego w mediach społecznościowych.

Liam od dawna mówi, że jest gotów na powrót Oasis, ale każe pytać Noela. Noel przez lata kategorycznie wykluczał reaktywację, ale w ubiegłym roku wyraźnie spuścił z tonu. Kiedy więc na profilach grupy w mediach społecznościowych pojawiło się tajemnicze wideo, w fanach rozbudziło to nadzieję na zapowiedź reaktywacji.

SPRAWDŹ TAKŻE: Christina Aguilera strasznie schudła. Jedni są zachwyceni, inni zaniepokojeni

Część fanów zwraca uwagę, że sceneria, którą zobaczycie na poniższym nagraniu to przedstawia Sawmills Studio w Kornwalii, w którym Oasis nagrywali swój debiutancki album „Definitely Maybe”. Krążek ukazał się 1994 r., więc w tym roku przypada jego 30-lecie, co może oznaczać reedycję, ale może być też zapowiedzią trasy koncertowej. Noel sugerował w ubiegłym roku, że powinniśmy spodziewać się rocznicowego wznowienia debiutu, co sugeruje niestety, że będzie to „jedynie” reedycja, ale z drugiej strony – nadzieja umiera ostatnia. Nic nie zaszkodzi, gdyby wydanie wznowienia „Definitely Maybe” poprzeć światową trasą koncertową w 2025 r.

Nie da się ukryć, że – jak zauważył jeden z fanów – teaser jest „równie tajemniczy jak relacja Gallagherów”. Pozostaje więc cierpliwie czekać na rozwój wypadków.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Oasis (@oasis)

Polecane

Share This