Ocean zagra na 20. edycji Sziget

Grupa zwyciężyła w konkursie i zagra w 7 sierpnia na festiwalu w Budapeszcie.


2012.07.10

opublikował:

Ocean zagra na 20. edycji Sziget

Zespół Ocean powstał w 2001 roku we Wrocławiu. Grupa ma na swoim koncie setki zagranych koncertów oraz pięć świetnie przyjętych płyt. Single Oceanu w znaczący sposób zaistniały zarówno w rozgłośniach radiowych, jaki i w telewizyjnych stacjach muzycznych. Do najważniejszych warto zaliczyć takie utwory jak „Dzień Dobry”, „Niekumacje”, „Niecierpliwy dostaje mniej”, „To wszystko czego chcesz” czy „Czas by krzyczeć” promujący nominowany do nagrody Fryderyka album „Cztery”.


Jubileusz zespołu zbiega się w czasie z premierą nowego albumu grupy pod tytułem „Wojna Świń”. Tym razem Ocean postanowił wykonać odważny zwrot stylistyczny i zaskoczyć swoich słuchaczy, oferując im do kości surowe i ekstremalnie energetyczne gitarowe granie. Materiał wzbudził zainteresowanie laureata nagrody Grammy – Vance`a Powell`a, odpowiedzialnego za brzmienie płyt takich artystów jak The White Stripes, The Raconteurs, Kings Of Leon czy The Dead Weather. Płytę zarejestrowano na żywo, co w połączeniu z miksem Powell`a oraz masteringiem legendarnego Richarda Dodd`a (Kings Of Leon, Green Day, Sheryl Crow, Tom Petty, George Harrison), wyniosło Ocean na zupełnie nowy brzmieniowy i artystyczny pułap. Podczas konkursu zespół zaprezentował swoje premierowe utwory w wersji anglojęzycznej, które wsparte głosami internautów zadecydowały  o wyborze artysty.

Bilet kempingowy:

Od 1-go maja i na miejscu: 225€

Bilet nie-kempingowy:

Od 1-go maja i na miejscu: 195€

Bilet kempingowy dla pojazdów:

Od 1-go maja i na miejscu: 120€

Bilet jednodniowy:

Od 1-go maja i na miejscu: 45€

Niesamowita atmosfera, niesamowite emocje, najlepsi artyści z całego świata na kilku scenach i namiotach klubowych, zróżnicowanie gatunkowe, kulturowe, wyznaniowe, setki tysięcy pozytywnie nastawionych i przyjaznych ludzi oraz nieograniczona ilość oferowanych atrakcji – to właśnie dzięki temu Sziget jest jednym z najlepszych festiwali na świecie i wygrał tytuł Najlepszego Dużego Festiwalu w Europie.

Polecane