„Od kilku dni docierały do nas niepokojące sygnały” – Illusion, Afromental, Power of Trinity, Coria i The Sixpounder o odwołanej trasie


2015.09.28

opublikował:

„Od kilku dni docierały do nas niepokojące sygnały” – Illusion, Afromental, Power of Trinity, Coria i The Sixpounder o odwołanej trasie

Znamy już oficjalne stanowisko pięciu zespołów, które koncertem w Gdańsku miały dziś rozpocząć wspólny tour po Polsce. Dziś w Gdańsku miał się odbyć pierwszy z czterech występów. Nie odbędzie się. Organizator odwołał zarówno gdańską imprezę jak i pozostałe zaplanowane w Łodzi, Warszawie i Wrocławiu. Więcej na ten temat tutaj , poniżej natomiast prezentujemy oficjalne stanowisko grup Illusion, Afromental (na zdjęciu), Power of Trinity, Coria i The Sixpounder.

Dzisiaj nad ranem otrzymaliśmy oficjalną informację o odwołaniu koncertu w Centrum Stocznia Gdańska, jak również pozostałych koncertach w ramach wspólnej jesienniej trasy koncertowej organizowanej przez Concert Agency One Sp. z o.o.

Pragniemy poinformować, że wszyscy Artyści byli w pełni gotowi do udziału w koncercie i w chwili otrzymania informacji o odwołaniu wydarzenia, część z nas była już w drodze do Gdańska, a zespół Illusion pojawił się o umówionej godzinie na próbę.

Od kilku dni docierały do nas niepokojące informacje na temat kłopotów komunikacyjnych z organizatorem i zaległości w rozliczeniach, ale do ostatniej chwili mimo bardzo ograniczonego kontaktu z przedstawicielami Concert Agency One Sp. z o.o. byliśmy głęboko przekonani i wierzyliśmy, że problemy uda się rozwiązać, a dzisiejszy koncert dojdzie do skutku.

Chcemy Was zapewnić, że ze swojej strony zrobiliśmy wszystko, aby tak się stało. Niestety organizatorzy nie wywiązali się z zawartych umów zarówno z zespołami jak i technicznymi podwykonawcami planowanego wydarzenia, co prawdopodobnie było bezpośrednią przyczyną odwołania całej trasy.

Obiecujemy, że dopełnimy wszelkich starań, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację. Jest nam niezmiennie przykro szczególnie wobec naszych fanów, którzy zakupili bilety i byli przygotowani na udział w tych wydarzeniach.

Z poważaniem

przedstawiciele zespołów:

Illusion

Afromental

Power of Trinity

The Sixpounder

Coria

Polecane

Share This