Nie odbędzie się koncert Johna Mausa na OFF Festivalu

Artysta odwołał wszystkie występy, ponieważ zmarł jego brat i współpracownik.


2018.07.30

opublikował:

Nie odbędzie się koncert Johna Mausa na OFF Festivalu

fot. materiały prasowe

John Maus, jedna z tegorocznych gwiazd OFF Festivalu, nie przyjedzie do Katowic. Artysta odwołał wszystkie występy, ponieważ zmarł jego brat i współpracownik – Joe Maus.

Niestety, ale otrzymaliśmy dziś bardzo smutną wiadomość na temat brata Johna Mausa – napisali organizatorzy na Facebooku. – Wkrótce podamy, kto zastąpi Johna Mausa w line-upie festivalu. OFF Team.

Na fanpage’u pojawiło się też oświadczenie zespołu – Z przykrością informujemy, że Joe Maus zmarł w sobotę, 28 lipca w Cesis na Łotwie, podczas trasy koncertowej z bratem Johnem. Ci z nas w Ribbon Music & Domino Recording Co., którzy mieli przyjemność pracować z Joe, stałym członkiem w zespole jego brata od samego początku, mają złamane serca. Składamy najgłębsze i najszczersze kondolencje rodzinie Joego, Roberta, Sue, Kevina, Stephanie i Johna Mausa, a także jego kolegom z zespołu, Luke’owi i Jonathanowi, jego przyjaciołom i wszystkim, którzy ponieśli tę tragiczną stratę. W imieniu rodziny Maus uprzejmie prosimy o uszanowanie prywatności Johna, jego rodziny i zespołu w tym trudnym czasie. Informujemy, że wszystkie nadchodzące koncerty Johna Mausa są anulowane.

Tegoroczny OFF Festival odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia w Katowicach. Na festiwalu wystąpią m.in. Ariel Pink, Grizzly Bear, Zola Jesus, Clap Your Hands Say Yeah, M.I.A., …And You Will Know Us By The Trail of Dead, Jon Hopkins, Bishop Nehru, Hańba, Kult wykonujący na żywo materiał z albumu „Spokojnie”.

Piaskoffnica zaprasza najmłodszych

OFF Festival dba o juniorów. Dzieci do 10 roku życia wchodzą na OFF Festival za darmo, w strefie Gastro czeka na nich odpowiednie menu, a na oficjalnym stoisku OFFa z merchem można nabyć słuchawki chroniące słuch najmłodszych.

Organizatorzy zapraszają najmłodsze dzieciaki do Piaskoffnicy. Znajdzie się tu przewijak, będzie podgrzewacz do jedzenia, ale przede wszystkim – wiele fascynujących, inspirujących aktywności pod fachowym okiem Ani i Doroty. Anna Gołębiewska zajmuje się fotografią, a jej specjalność to portrety i dzieci. Dorota Nowicka z kolei reprezentuje Pracownię KOKKA i specjalizuje się w drewnie oraz designie. Obie mają doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i obie czerpią radość ze spontanicznego charakteru dziecięcej twórczości.

Piaskoffnica czynna będzie codziennie, od 15:00 do 20:30. Więcej informacji znajduje się tutaj.

Polecane