Odmieniony Michał Wiśniewski


2013.10.15

opublikował:

Odmieniony Michał Wiśniewski

Już 26 listopada na sklepowe półki trafi najnowszy album Michała Wiśniewskiego „La Revolucion”.

Po sukcesie płyt nagranych z zespołem Ich Troje, przyszedł czas na kolejny solowy projekt charyzmatycznego wokalisty, który po kilkuletniej przerwie powraca na polski rynek muzyczny. Nie tylko z nowym wizerunkiem, ale przede wszystkim, nowatorskim materiałem. „La Revolucion” to doskonale wyważona mieszanka trzynastu kompozycji, począwszy od nastrojowych ballad jak „Czarno-biały świat” na dynamicznych utworach takich jak „Prawo do gwiazd” skończywszy. To także suma obserwacji i przemyśleń wokalisty, dotyczących otaczającej go rzeczywistości, czasem gorzkich, innym razem zabawnych a nawet prześmiewczych.

Dzięki tym trzynastu utworom poznajemy zupełnie nową twarz Michała Wiśniewskiego. Jaką? Przekonacie się o tym po przesłuchaniu płyty.

Za produkcję albumu odpowiedzialny jest Jasiek Kidawa, znany m.in. ze współpracy z zespołem Feel, Lemon i Pectus. Nad materiałem pracowali również producenci z Niemiec m.in. Andre Franke, twórca niekwestionowanego przeboju grupy Ich Troje – „Keine Grenzen”. To właśnie dzięki nim na krążku będziemy mogli usłyszeć nowoczesne, europejskie brzmienia.

Tracklista:

1. Piosenka Jak Pocałunek

2. Wybuchnij                  

3. Piękna Jest Miłość

4. Już Wiem

5. Bella Ragazza

6. Proste Słowa                    

7. Szkoda Słów

8. Pokochaj Mnie

9. Uwierz We Mnie

10. Pierwszy Raz

11. Prawo Do Gwiazd

12. Jestem Wściekły   

13. Czarno-Biały Świat   

Polecane

Share This