Odsłuch płyty Mesajah już dostępny


2013.06.15

opublikował:

Odsłuch płyty Mesajah już dostępny

UrbanRec we współpracy z Lou & Rocked Boys prezentują oficjalny odsłuch albumu „Brudna Prawda”, którego sklepowa premiera miała miejsce 7 czerwca.

 

Artysta zainspirowany koncertami, pozytywnym odbiorem poprzedniego krążka oraz dobrą energią płynącą z najbliższego otoczenia, usiadł do pisania „Brudnej Prawdy” od razu po ukazaniu się „Jestem Stąd”. Efekt pracy możemy usłyszeć w zaledwie rok po premierze poprzedniej płyty.

{reklama-hh}

Gdyby nie sprawna pomoc Adrego i Paxona w Popular Station Studio przy realizacji wokali oraz House of Riddim, Riddim Bandits, Dreadsquad i Emira Kobolic – twórców warstwy muzycznej, nie byłoby to możliwe. Dopełnieniem całości jest doborowe towarzystwo gości: Abradab, paXon, Yanaz, OnaManArmy, Tallib, Grizzlee, Blackout JA oraz chórki IGrades – które wspierają wokalne poczynania artysty zarówno w studiu jak i na scenie.

Mesajah nie opuszczał murów studia przez pięć miesięcy. Skupiony tylko nad pracą stworzył album złożony z trzynastu premierowych utworów. Sam artysta określa stylistykę płyty jako modern roots, która zjedna fanów reggae, hip-hop, jak i dancehall.

Polecane

Share This