Odważna i waleczna Ofelia w najnowszym singlu i wyjątkowym klipie „Samuraj”


2022.05.12

opublikował:

Odważna i waleczna Ofelia w najnowszym singlu i wyjątkowym klipie „Samuraj”

fot. mat. pras.

W sieci pojawiło się wideo do nowego singla Ofelii zatytułowanego „Samuraj”. W teledysku wykreowanym przez Ofelię przenosimy się w klimat filmów z lat 80. W „Samuraju” wokalistka przedstawia w nim swoje nowe wcielenie – Helenę, czyli trzecią postać, o której opowiada na nowej płycie.

„Samuraj” to historia ambicji i stawania twarzą w twarz z ograniczeniami, które zazwyczaj zaczynają się wewnątrz nas. Helena myśli, że jako kobieta nie wpasowuje się w stereotypy zwłaszcza bardziej „męskich” profesji i ogólnie – w „męskim świecie”. Nie wie jednak, że taki istnieje jedynie w jej głowie. Gdy śpiewa „Hej, no ty! Mów mi – jak ci się dzisiaj podobam?” – śpiewa do swoich prześladowców, ale przede wszystkim sama do siebie. Czasem łatwo możemy stać swoim własnym wrogiem nr 1 – komentuje artystka.

Nadchodzący album Ofelii otrzymał tytuł „Osiem”. – Magiczna cyfra 8 zamyka, zarazem otwierając każdą z kolejnych odsłon. Zapowiada nieskończoność tego, co oznacza być kobietą, człowiekiem i twórcą – czytamy w komunikacie Warner Music Poland.

Tagi


Polecane

Share This