Ojciec Młodego G patronem wytwórni zakładanej przez członków Mobbyn

GSP zdradził, że pracuje nad książką


2019.10.10

opublikował:

Ojciec Młodego G patronem wytwórni zakładanej przez członków Mobbyn

fot. kadr z wideo

Podczas jutrzejszego koncertu w gdańskim Medyku mamy poznać nową nazwę Mobbyn. Póki co GSP i Wrotas zapowiedzieli, że ruszają z własną wytwórnią Mobbylon, której patronem będzie Leszek Szyluk, ojciec Belmondziaka.

Wraz z moim obecnym wspólnikiem Maciejem otwieramy wytwórnię muzyczną Mobbylon imienia Leszka Szyluka, który na zawsze pozostanie honorowym member naszego bractwa – zapowiedział GSP.

To nie koniec planów członków Mobbyn.

Mobbylon to nazwa, którą wymyśliłem podczas tworzenia płyty „Uhqqow”. Nie jest to tylko nazwa wytwórni muzycznej, które jest też hołdem dla całego nurtu. Jest to też nazwa książki, którą piszę, która będzie alegoryczną opowieścią na temat poczynań naszej ekipy. Zostanie wydana przy okazji którejś z moich solowych płyt.

„Mobbylon” w gruncie rzeczy miał być płytą. Nasza organizacja miała zmienić nazwę na Mobbylon, dlatego też właśnie w hołdzie temu co było kiedyś, sama wytwórnia muzyczna będzie się tak nazywała. Nasze bractwo, którego zasady pozostają niezmienne, będzie się nazywało inaczej. Pod tą egidą będziemy tworzyć – mówi w nagraniu opublikowanym na Instastory Mahatma.

GSP ma świadomość, że bez Belmondziaka nie będzie łatwo ciągnąć dalej zespół.

Sytuacja jest, jaka jest, ale się nie poddajemy. Pozdrawiamy wszystkich hejterów. Nakręcacie nam hype, dziękujemy wam. Z fartem małolaciki – podsumowuje.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Mobbyn (@mobbyn)

Polecane