Ojciec uderzonego przez Sobotę 19-latka ostrzega: „Jestem spokojny i cierpliwy, ale kur*a jeszcze raz zobaczę cię pod moim domem, to dostaniesz klapsa”


2021.04.29

opublikował:

Ojciec uderzonego przez Sobotę 19-latka ostrzega: „Jestem spokojny i cierpliwy, ale kur*a jeszcze raz zobaczę cię pod moim domem, to dostaniesz klapsa”

fot. P. Tarasewicz

Kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, że Sobota przez przypadek uderzył na ulicy niewinnego 19-latka.

Taka sytuacja: Jadę z Tony Jazzu do Studio coś tam ponagrywać, bo wena jest no i trwa ta praca nad krążkiem. Do rzeczy. Jadę sobie tak, podziwiam nasze piękne miasto w okolicach Łękna i nagle patrzę!? A tam stoi taka nic nie warta gnida, która zalazła mi za skórę. Długo nie myśląc, zatrzymuje się wysiadam i widzę z daleka ten parszywy ryj, w który od razu uderzam z płaskiej… dla zasady. Ryj się nie podnosi i zaczynam wątpić czy to na pewno ten ryj. Więc pytam grzecznie: czy to ty ku&*o, czy nie ty?! Po chwili ryj się podnosi, informuje tylko, że nic do mnie nie ma, że szanuje i słucha. A ja widzę, że to faktycznie nie ta gnida. Za chwilę słyszę słowa dorosłej kobiety, która krzyczy:

Panie Sobota, to nie ten! To mój drugi syn! On jest w porządku! Rozumiecie, zbieg okoliczności, sytuację i całe to zamieszanie?! Pozostało mi przeprosić, a na odchodne usłyszałem jeszcze, że mam żonę pozdrowić, bo owa Pani moją małżonkę zna. Tak więc najebałem jej wstydu, sobie też, zepsułem myślę komuś dzień i wniosek taki:… No właśnie jaki kur!!!??? A gnidę jeszcze trafię. Każdą, na spokojnie, powolutku – napisał Sobota.

Do zdarzenia szybko odniósł się brat poszkodowanego:

Ten chory idiota z partyzanta zaatakował nastolatka mojego brata, jak można pomylić gościa z wytatuowana twarzą blond włosy z chłopakiem o włosach ciemnych i bez tatuaży. Chyba dupa zabolała, na Twoje nieszczęście tym razem za ciebie się bierze ktoś inny. Tym razem wam na sucho nie pójdzie, tym razem stary narkomanie załatwimy to w sposób jaki wy załatwiacie ludzi, ze swoją żonką studiującą czy już nie prawo – napisał na Facebooku Joker.

Teraz głos w sprawie zajęli rodzice 19-letniego chłopaka.

Widzisz Sobota, podjechałeś naćpany pod mój dom i podniosłeś rękę na mojego syna. Przeprosiłeś go, że się pomyliłeś, chwalisz się na lewo i prawo zmieniając fakty. Nielle i Tony Jazzu znają mnie osobiście, jestem spokojny i cierpliwy, ale k*rwa jeszcze raz zobaczę cię pod moim domem, to dostaniesz klapsa – napisał w komentarzu jego ojciec.

Sobota, ty nie jesteś Ice-T, a Szczecin to nie Bronx. Skoro patrzysz i nie widzisz, to należałoby zbadać wzrok. Vision Express jest stale otwarty mimo lockdownu. Co do myślenia, to masz z tym problem, bo jak napisałeś nie widząc i nie myśląc uderzyłeś kogoś na ulicy. Grzecznie pytasz? „Czy to ty k***?” Hm, to dziwna szkoła uprzejmości – dodała matka.

Polecane

Share This