Onar: „Moi rówieśnicy przestali już marzyć”


2021.09.15

opublikował:

Onar: „Moi rówieśnicy przestali już marzyć”

fot. Wojtek Koziara

W swoim nowym singlu „Sygnety” zapowiadającym album „ACHTUNG” Onar w gorzkich słowach opisuje szarą rzeczywistość swoich rówieśników. W utworze gościnnie pojawia się duet Favst/Gibbs, z czego pierwszy odpowiada za produkcję, a drugi za refren. Nowe wydawnictwo Onara ukaże się 1 października.

Wraz z premierą nowego albumu, Onar we współpracy z warszawską marką Funky Fluid wprowadza na rynek własną markę piwa – Achtung. Za koncepcje i koordynację akcji odpowiedzialna jest agencja marketingu muzycznego Starship prowadzona przez Zbigniewa Niedziałka i Piotra Gąssowskiego.

Wersja deluxe albumu „ACHTUNG” to 10 utworów podstawowych oraz trzy dodatkowe bonus tracki. Płyta jest również dostępna w bardziej rozszerzonym wariancie, do którego dołączono szklankę i podstawkę do piwa. Każdy album zamówiony w przedsprzedaży będzie również podpisany przez rapera. Wśród gości na albumie pojawili się już m.in. Paluch, Lipa, Kizo, Kabe oraz niemiecki raper Erabi, a w ubiegłym tygodniu został ogłoszony Vae Vistic, Kukon, Gibbs i Louis Villain, który również odpowiada za niektóre produkcje na płycie.

Za oprawę graficzną albumu odpowiada Jacek Walesiak, za fotografie Wojciech Koziara. Limitowany preorder “ACHTUNG” jest dostępny na tej stronie. www.onar81.pl

Polecane

Share This