OneRepublic zapraszają na Zachodnie Wybrzeże


2022.03.01

opublikował:

OneRepublic zapraszają na Zachodnie Wybrzeże

Singlowi towarzyszy teledysk, który wyreżyserował Tomás Whitmore. Wcześniej nakręcił on dla zespołu klip „Run”. Zarówno utwór, jak i kolorowe wideo „West Coast” przenoszą fanów do słonecznej Kalifornii.

Nowy singiel ukazuje się wraz z zapowiedzią trasy OneRepublic po USA. Gościem specjalnym podczas tournée, które rozpocznie się 8 lipca, będzie NEEDTOBREATHE.

Liderem OneRepublic jest autor piosenek i wokalista Ryan Tedder, a w skład zespołu wchodzą także gitarzyści Zach Filkins i Drew Brown, klawiszowiec Brian Willett, basista i wiolonczelista Brent Kutzle oraz perkusista Eddie Fisher. Debiutancki album grupy, „Dreaming Out Loud”, ukazał się w 2007 roku. Z wydawnictwa pochodził megaprzebój „Apologize”, który rozszedł się w 20 milionach egzemplarzy. Druga płyta OneRepublic, „Waking Up” (2009) przyniosła hity „All the Right Moves”, „Secrets” i „Good Life”. Kolejny album, pokryty platyną „Native” ukazał się w 2013 roku, promowany był przez singiel ze szczytu amerykańskich list przebojów „Counting Stars” (41 milionów sprzedanych egzemplarzy). Czwarte długogrające dzieło formacji „Oh My My” miało premierę w 2016 roku, a ostatnie, piąte „Human” w 2021 roku. Łącznie OneRepublic mają 5 miliardów streamów w serwisie Spotify.

Polecane

Share This