>

Open’er Festival – kolejna czwórka artystów w line-upie

Cała czwórka wystąpi na Open'erze po raz pierwszy.


2017.03.29

opublikował:

Open’er Festival – kolejna czwórka artystów w line-upie

Agencja Alter Art kontynuuje tydzień polskich ogłoszeń dodając do line-upu Open’era czwórkę nowych wykonawców. Do ogłoszonych już w tym tygodniu Grammatika, Bitaminy, Duita, Ralpha Kaminskiego i duetu Wacław Zimpel/Kuba Ziołek dołączyli Daria Zawiałow, Hades, Buslav i Hańba. Cała czwórka wystąpi na Open’erze po raz pierwszy.

Hades przyjedzie do Gdyni promować swój tegoroczny album „Świattło” będący trzecim solowym krążkiem w karierze doświadczonego warszawskiego rapera. Pozostali artyści mają znacznie skromniejszy dorobek – Buslav choć ma za sobą lata muzykowania z innymi, dopiero w ubiegłym roku zadebiutował krążkiem „Buslav”. Również w 2016 do sprzedaży trafił imienny debiut Hańby!, na którym grupa połączyła punk rock z międzywojenną stylistyką. Z kolei Daria Zawiałow przyjedzie na Open’er z materiałem z krążka „A kysz!”, który ukazał się przed kilkoma tygodniami nakładem Sony Music Polska.

Festiwal rozpocznie się 28 czerwca i potrwa do 1 lipca. W Gdyni wystąpią w tym roku m.in. Nicolas Jaar, Jimmy Eat World, Rae Sremmurd, Dua Lipa, Solange, The xx, The Weeknd, G-Eazy, Mac Miller, Prophets Of Rage, Radiohead, Foo Fighters, The Kills, Moderat, Royal Blood, George Ezra, Michael Kiwanuka, Warpaint, Grammatik, Zimpel/Ziołek, Ralph Kaminski, Duit, Taco Hemingway, Julia Pietrucha i The Dumplings. Kolejnych artystów poznamy wkrótce.

Polecane