Organizator oferował bilety na koncert Ich Troje za seks? Sprawa jest w prokuraturze


2019.04.10

opublikował:

Organizator oferował bilety na koncert Ich Troje za seks? Sprawa jest w prokuraturze

for. mat. pras.

Zespół Ich Troje miał niedawno nieprzyjemny incydent z organizatorem koncertu w Zamościu. Michał Wiśniewski podzielił się z fanami nagraniem rozmowy telefonicznej z mężczyzną, który nie przebierając w słowach atakuje management grupy.

Dzwonię do pani Dagmary, która albo wp****la kluski, albo sobie coś ciapa. Zajmuję się ważnymi sprawami, a ona mi ciamka do słuchawki, no k***a mać. Ja płacę, to trochę kultury wymagam, do ch**a pana. Mogę z wami rozmawiać jak z ludźmi upośledzonymi, z zespołem Downa. Moje po******nie od półtora miesiąca sięga zenitu. Macie mnie w dupie. Ja ku*wa płacę, to ja wymagam – mówi rozmówca.

Lider Ich Troje wyjaśnił sytuację z powyższego nagrania w swoim facebookowym poście.

Na początku nas to śmieszyło, później zaczęliśmy się zastanawiać nad zdrowiem psychicznym nagranego, a na samym końcu byliśmy zmuszeni zgłosić sprawę do prokuratury i na policję.

Zdradziłem puentę, ale w kolejnych odsłonach pokażemy Wam dlaczego. Człowiek oferował bilety na koncert w zamian za seks, groził rodzinie naszego tour managera, a na samym końcu przyjechał pod mój dom… – komentuje artysta.

Kolejne odsłony rozmowy prawdopodobnie pojawią się w sieci wkrótce.

Polecane

Share This