Ostatnie bilety na Archive we Wrocławiu


2010.01.22

opublikował:

Ostatnie bilety na Archive we Wrocławiu

Kończą się bilety na występ Archive we wrocławskiej Wytwórni Filmów Fabularnych (6.02). Koncert brytyjskiej grupy cieszy się niezwykłym zainteresowaniem, co potwierdza ogromną popularność grupy w naszym kraju. Przypomnijmy, iż w ciągu kilku ostatnich miesięcy zespół Archive trzykrotnie wystąpił dla polskiej publiczności (15.10.2009 Kraków, 16.10.2009 Warszawa oraz 19.01.2010 Poznań) za każdym razem wypełniając sale do ostatniego miejsca. Powyżej przypominamy nasze zdjęcia z warszawskiego koncertu.

Ostatnie bilety na wrocławski koncert są dostępne na stronach wrockfest.pl, ticketpro.pl oraz eventim.pl.

Muzyka Archive to wypadkowa dokonań takich grup jak Pink Floyd oraz Radiohead. Już w lutym niepowtarzalna okazja, by przekonać się jak brzmią twórcy przeboju „Again” na żywo. Warto więc pospieszyć się z zakupem biletu.

Zespół Archive powstał w 1994 roku w Londynie. Założyli go Darius Keeler i Danny Griffiths. Brytyjska formacja należy do grup, których twórczość skutecznie wymyka się wszelkim próbom zaszufladkowania. W 1996 roku zespół (razem z wokalistką Royą Arab i raperem Rosko Johnem) wydał swój pierwszy album – „Londinium”. Płyta była mieszanką trip-hopu w stylu Massive Attack, alternatywnego rocka i rapu. Zespół rozpadł się w tym samym roku, jednak w 1997 Darius i Danny reaktywowali Archive, tym razem z wokalistką Suzanne Wooder i wydali swój drugi album – „Take My Head”.

Utwór „Again” z albumu „You All Look The Same To Me” (2002) przez wiele tygodni utrzymywał się na pierwszym miejscu listy przebojów radiowej Trójki, a na liście Marka Niedźwieckiego gościł aż 70 tygodni. W jednym z Trójkowych topów wszech czasów uplasował się na siódmym miejscu, przedzielając dwa klasyczne nagrania Pink Floyd.

Polecane

Share This