Ostróda Reggae Festival – zobacz spot (wideo)


2013.07.27

opublikował:

Ostróda Reggae Festival – zobacz spot (wideo)

Prezentujemy oficjalny spot promocyjny Ostróda Reggae Festival. Animacje przygotowane zostały przez uhonorowanego już wieloma nagrodami za teledyski Łukasza Rusinka, gitarzystę Paprika Korps. Podkład dźwiękowy to oczywiście nowy hymn w wykonaniu Tabu i DJ-a Eproma.

 

 

XIII edycja jednego z czołowych festiwali reggae w Polsce, Ostróda Reggae Festival, odbędzie się w dniach 9-11 sierpnia, po raz pierwszy w nowej lokalizacji w Ostródzie – tzw. “czerwonych koszarach” przy ul. Demokracji. W tym roku przez 3 dni wystąpią 32 zespoły live oraz 52 sound systemy na 6 festiwalowych scenach. Wykonawcy przybędą z Jamajki, Wielkiej Brytanii, USA, Kanady, Niemiec, Indii, Australii i oczywiście z Polski. Główne gwiazdy tegorocznej edycji to m.in. U-Roy (Jamajka), Groundation (USA), Busy Signal (Jamajka), Luciano (Jamajka), Don Carlos (Jamajka), Dubtonic Kru feat. Dawid Portasz (Jamajka/Polska), Dub Pistols (Wlk. Brytania), Vavamuffin (Polska), GrubSon & live band (Polska), Bednarek (Polska).

Karnety na festiwal do końca lipca kosztują 160 PLN. Każdy, kto zakupi karnet w przedsprzedaży otrzyma na festiwalu promocyjną płytę CD francuskiej gwiazdy Dub Inc., która swoje pierwsze kroki w Polsce stawiała właśnie w Ostródzie. Płyta zapowiada nowy album Francuzów, który ukaże się w październiku.

 

Polecane

Share This