Oyche Doniz staje po stronie Sentino

"Zgadzam się z każdym słowem" - komentuje były członek Mobbyn.


2021.04.13

opublikował:

Oyche Doniz staje po stronie Sentino

fot. kadr z wideo

Wrogowie Sentino wyrastają jak grzyby po deszczu. Raper poszedł na wojnę ze Step Records, w ostatnich dniach zdissowali go Tony Jazzu, Intruz, TPS, Dawid Obserwator i Kałach, w sieci mogliśmy przyjrzeć się wymianie uprzejmości na linii Sento-Sobota. Alvarez ma dość polskiej sceny, dlatego kolejny raz się z nią żegna, tym razem obiecuje, że definitywnie.

Popisaliście się jako cała scena, którą udaje, że jest otwarta na różnorodność i że jest otwarta na świat. Nie ma w Polsce hip-hopu. Jest tylko banda zawistnych debili, klepiąca się plecach, która tłamsi wszystko co sobą reprezentuje rap na całym świecie – czyli dążenie do polepszenia swojego życia przez muzykę. A wy dalej ławki i grypsowanie w sieci. Na nie polskiej scenie jestem od dziesięciu lat. Tak jak twierdzą moi fani, Polska na mnie nie zasłużyła. Brakuje wam 20 lat do bycia krajem przyjaznym dla osób o innym kolorze skóry, wyznaniem czy orientacją seksualną etc.

Ja kończę z ta beznadzieją, która rządzi waszą duszą i z waszą zawiścią, którą poczułem od pierwszego dnia, w którym zacząłem się udzielać muzycznie. Za mało tu miejsca żeby opisać kto, co i kiedy, jak i dlaczego mi robił pod górkę. Lub chciał mi wytłumaczyć, że tu tak nie wolno, tu tak się nie robi etc.

Siedźcie w tym własnym sosie jak te śledzie i promujcie kopię kopii moich kopii. Poza dawaniem dupy, okradaniem ludzi, plotkowaniem i kłamaniem wiele się tu nie udaje. Polska dla Polaków Thank God I’m Not Polish. „Fenix” – ostatni album.

Nie będę walczył z rasizmem i dawał na siebie pluć. Jeb*ć wszystkich, co się do tej decyzji przyczynili. Bóg jest wielki i zemsta najlepiej smakuje na zimno – napisał Sentino w stories na Instagramie Sentino.

Sprawdź także: Sentino komentuje diss Dawida Obserwatora i Intruza

Dość niespodziewanie w sieci pojawił się komentarz Oyche Doniza do powyższej wypowiedzi Alvareza. Były członek Mobbyn wyraził pełne poparcie dla Sebastiana i życzył mu powodzenia.

– Pozdrawiam Sentino. Zgadzam się z każdym słowem, które napisał na dzisiejszym Instastory. Elo. Powodzenia mordo – komentuje krótko Oyche Doniz.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez thebestofoyche (@thebestofoyche)

Polecane

Share This