Ozzy Osbourne i Carlos Santana w Trójmieście?


2010.11.25

opublikował:

Ozzy Osbourne i Carlos Santana w Trójmieście?

Jeśli to prawda, to nowa hala w Trójmieście może poważnie zagrozić łódzkiej Arenie. Oby tak się stało, bo na konkurowaniu między sobą większych ośrodków w Polsce skorzystamy wszyscy 😉

O co chodzi? Portal MMTrojmiasto.pl podał, iż w Ergo Arenie wystąpią Ozzy Osbourne, Carlos Santana i „być może także „ojcowie heavy metalu„. Nie podano żadnych dat i szczegółów, ale za to jest cytowana wypowiedź Michała Kruszyńskieg, dyrektora ds. sprzedaży i marketingu Ergo Areny – Klasy Ozzy`ego i Carlosa Santany nie trzeba przedstawiać – powiedział dla MMTrojmiasto.pl.

Dopytywany o trzeciego wykonawcę, o „ojców heavy metalu” unikał odpowiedzi – Nie będziemy tego komentować, dopóki nie będziemy mieli na 100 proc. pewnych informacji. Mamy dużo pomysłów.

Co z tego wyniknie? O kim mowa? Trudno w tej chwili wyrokować. Oby nie powtórzyła się sytuacja podobna do tej ze szczecińskim koncertem Faith No More. Żadna z liczących się agencji koncertowych nie potwierdziła tych informacji. Strony wykonawców i ich agentów milczą na ten temat. A kim mogą być „ojcowie metalu”? Na Led Zeppelin raczej nie ma co liczyć;), ale może Deep Purple, Motörhead albo Judas Priest?

Tymczasem już jutro w Ergo Arenie odbędzie się koncert Lady Gagi. Koncert ten ma duże szanse zostać największym wydarzeniem muzycznym w 2010 roku w Polsce. Czy tak się stanie? Zobaczymy.

Polecane

Share This