Paloma Faith po raz pierwszy w Polsce


2009.12.18

opublikował:

Paloma Faith po raz pierwszy w Polsce

Już 26 lutego 2010 roku, w klubie Palladium, w ramach multimedialnego projektu Roxy Live, wystąpi Paloma Faith – zjawiskowa artystka z Wielkiej Brytanii. Koncert promuje jej debiutancki album „Do You Want The Truth Or Something Beautiful?”, wydany w październiku. Pochodzą z niego single „Stone Cold Sober” oraz „New York”, które można usłyszeć w niemal wszystkich stacjach radiowych. Rynek muzyczny, który od dawna czekał na tak uwodzący wokal, ma w końcu nietuzinkową wokalistkę o charakterystycznej urodzie i magnetyzującym głosie. Najważniejsze, że koncerty Palomy to niepowtarzalny performance, pełny cyrkowych akcentów, po których można spodziewać się prawdziwej magii!

Pół-Hiszpanka, pół-Brytyjka, była asystentka magika (swego czasu była na scenie przecinana w pół!), która tańczyła w burlesce, studiowała wiedzę o teatrze

i występowała jako aktorka (m.in. w ostatnim filmie z udziałem Heatha Ledgera „The Imaginarium of Dr. Parnassus”), uwielbia malować, a jej koncerty to spektakle na pograniczu teatru, cyrku i muzycznej podróży do Londynu lat 50-tych ubiegłego wieku.

Mimo że Paloma osiągnęła już wiele, jej muzyczna przygoda dopiero się rozpoczyna… Tych, którzy chcieliby usłyszeć prawdę, a także tych czekających na coś pięknego zapraszamy do klubu Palladium 26 lutego o godzinie 21:00.

Ceny biletów:

Stojące zwykłe– do 15.01.10 w cenie 60 zł (przedsprzedaż), VIP – 120 zł

Bilety do nabycia na: http://www.eventim.pl/ http://www.ticketonline.pl/  http://www.ticketpro.pl/ oraz w salonach EMPIK.

Organizatorem koncertu Palomy Faith w ramach projektu Roxy Live jest agencja SNAP http://www.snapevent.pl/  

CGM.PL jest patronem medialnym koncertu Palomy Faith w Polsce.

Polecane

Share This