Paluch gościnnie u Szpaka?


2020.12.23

opublikował:

Paluch gościnnie u Szpaka?

Przypomnijmy, że od momentu kiedy Szpaku założył własną wytwórnię GUGU i dołączył do chillwagonu wielu fanów zastanawiało się jak na całą sytuację zareagował Paluch. Szef BORu wielokrotnie pytany o Szpaka dyplomatycznie odpowiadał, że Simba nadal jest w ekipie BOR CREW, postanowił jedynie wydawać swoje płyty w stworzonym przez siebie labelu. Po wydaniu przez Palucha kawałka „Części zamienne” fani sugerowali, że raper z Poznania zawarł w nim wersy skierowane w stronę byłego podopiecznego. Wszelki wątpliwości co do tego rozwiał sam Szpaku, który podczas sesji Q&A przyznał, że dzwonił do Palucha upewnić się czy jego fani mają rację.

SPRAWDŹ TAKŻE: Szpaku zamieścił słowa fana w emocjonalny singlu z „Różowej pantery”

– Dużo osób pisało mi, że to niby jakiś diss na mnie, odezwałem się do Palucha i mówił, że nie, więc nie – komentował Szpaku.

Podczas tej samej sesji padło pytanie czy Szpaku nadal jest w BOR:

– Nie wiem. Nigdy nie planowałem odejść z BOR-u, nawet jak poszedłem na swoje. To pytanie do Palucha – odpowiedział Simba.

Kilka dni później Paluch na swoim Instagramie opublikował wspólne zdjęcie ze Szpakiem i napisał przy nim:

– Jeb*ć hejterów 🖕🏼 GUGU X BOR.

Wszystko wskazywało na to, że panowie, niedopowiedziane tematy, o ile w ogóle takie istniały, mają już wyjaśnione. Wczoraj wieczorem Paluch pytany o to, czy pojawi się gościnnie na płycie Szpaka napisał.

– Coś tam podziałamy ale na razie nie mogę nic więcej powiedzieć.

Jak myślicie – jakaś zwrotka szefa BOR znajdzie się na nadchodzącym krążku „Różowa pantera”?

Polecane


Share This