Paluch: „Na wielu koncertach cisnę kasztanom”


2018.12.03

opublikował:

Paluch: „Na wielu koncertach cisnę kasztanom”

fot. P. Tarasewicz

Zaglądając na Instastory Palucha możemy posłuchać dziś fragmentów płyty „Czerwony dywan”, której premiera już w piątek. Przy okazji artysta odniósł się też do internetowej burzy, która rozpętała się po opublikowaniu w sieci nagrania z jego warszawskiego koncertu.

Wielu tym kut****zom, którym się wydaje, że mogą z “Minecrafta” przeskoczyć tu i pi****lić: “Ej ziomek, ale ty masz zamkniętą głowę”. Ja mam, k***a, zamkniętą głowę, ty parówo? Naprawdę do mnie gadasz? Włodi dobrze zapytał tego kondoma, który stary raper ma zamkniętą głowę? Który? Chyba żaden. Chociaż tam paru bym znalazł, ale k***a gościu – zamknij p***ę – mówił ze sceny Proximy w sobotę Paluch atakując personalnie Multiego, ale również całe zjawisko (więcej na ten temat pisaliśmy tutaj).

Tak jak podkreślaliśmy wczoraj, Paluch od dawna krytykuje zjawisko rapujących YouTuberów. W ubiegłorocznym wywiadzie dla Popkillera artysta mówił: Uważam, ze YouTuberzy przebierają się za raperów, bo teraz jest moda. Wcześniej była moda na granie albo kręcenie, jak zrobić 50 rodzajów jajecznicy. Teraz obcięli zarobki z YouTube’a i muszą iść w coś innego. Przykre jest tylko to, że takie akcje są wspierane przez raperów, którzy mają już trochę większy staż i dla mnie to sranie we własne gniazdo, ale co zrobić. Nie trawię ich wszystkich razem. Nie słyszałem jeszcze czegoś ciekawego, oryginalnego od jakiegoś YouTubera.

Teraz artysta przypomina, że krytykowanie internetowych twórców zajmujących się rapem, nie jest dla niego żadną nowością. – Mam niezłą beczkę z burzy, która jest w internetach, bo na wielu koncertach cisnę kasztanom ze sceny, ale akurat teraz ktoś nagrał i wrzucił do sieci. Pozdrawiam was YouTuberzy i inni vlogerzy, którzy teraz tasują się nad faktem, że pi***lę działalność niektórych raperów. Zawsze to mówiłem. J***ć, szczerze j***ać tych atencyjnych parówczaków – komentuje.

Polecane

Share This