Paluch o konflikcie z Malikiem Montaną


2020.07.27

opublikował:

Paluch o konflikcie z Malikiem Montaną

Foto: W. Ekonomiu / CGM.PL

Kilka lat temu na linii Paluch – Malik Montana doszło do spięcia. Już w 2018 roku artyści deklarowali jednak, że się pogodzili i po dawnych niesnaskach nie ma śladu. – My sobie z Paluchem wyjaśniliśmy swoje – deklarował wówczas Malik. Paluch udostępniał jego wypowiedź u siebie, dodając: – To tak jakby ktoś jeszcze szukał aferki z Malikiem Montaną.

Podczas wczorajszego Q&A na Instagramie Palucha temat wrócił. – To prawda, że masz kosę z Misiem Malisiem? – zapytał jeden ze słuchaczy. Paluch przyznał, że kiedyś faktycznie coś było na rzeczy, ale przypomniał jednocześnie, że temat konfliktu jest już nieaktualny.

Było jakieś małe zamieszanie. Ale już dawno po temacie – uciął Paluch.

Sprawdź też: KęKę i Paluch nowym Taconafide? Raperzy komentują

Odpowiadając na pytania słuchaczy Paluch zahaczył również o temat zmian w swoim życiu. Jeden z fanów zastanawiał się, czy raper nie prezentuje obecnie postaw, które sam krytykował w tekstach w przeszłości.

Nie. Każdy się zmienia, ale kręgosłup moralny pozostaje u mnie na miejscu. Nie przeżyłem jakichś przełomowych wydarzeń, które mogłyby to zmienić. Liryka się zmienia, bo zmieniło się życie i stan posiadania. A „rzeczy” to tylko rzeczy – zauważył raper.

Polecane

Share This