Paluch o Szpaku: „Jak nic nie sp***li, to będzie bardzo wysoko”


2019.10.19

opublikował:

Paluch o Szpaku: „Jak nic nie sp***li, to będzie bardzo wysoko”

fot. P. Tarasewicz

Śpię mało i dużo pracuję. Hajs nie leży na ulicy – komentuje Paluch, więc jak co tydzień rusza w trasę, by dać kolejne koncerty. Jednym ze sposobów na spędzanie czasu w drodze jest dla rapera udzielani odpowiedzi na pytania fanów. Podczas piątkowego Q&A na Instagramie Paluch poruszył m.in. tematy depresji, swojej ewentualnej obecności w telewizji, a także Szpaka.

Szpaku to część BOR Crew. Ziomal z rodziny. Myślę, że jak nic nie sp***oli , to będzie bardzo wysoko – skomentował potencjał swojego podopiecznego Paluch. Przypomnijmy, że debiutancki album Szpaka „Atypowy” ma dziś status podwójnej platyny.

Jeden z fanów zapytał szefa BOR Crew, czy zmagał się kiedyś z depresją. – Chyba nie… mówię chyba, bo dawno nikt mnie nie diagnozował pod tym kątem. Jak poczułbym potrzebę, to zgłosiłbym się po nią bez wahania – odpowiedział autor „Czerwonego dywanu”.

W drodze na koncert o rzeszowskiego klubu Pod Palmą Paluch odniósł się też do pojawiających się zaproszeń do udziału udziału w programach telewizyjnych.

Dostawałem takie propozycje. Odrzuciłem zaproszenia. Ale niewykluczone, że gdzieś mnie w TV zobaczycie – napisał artysta.

Przypominamy, że jeszcze w tym roku ma się pojawić wspólny album reprezentantów BOR. Paluch zdradził, że krążek nie trafi do szerokiej dystrybucji.

Polecane

Share This