Paluch przekłada preorder nowego albumu. Zamawiając „Kompot” wesprzesz jedną ze zbiórek na rzecz Ukrainy


2022.03.02

opublikował:

Paluch przekłada preorder nowego albumu. Zamawiając „Kompot” wesprzesz jedną ze zbiórek na rzecz Ukrainy

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

W nocy Paluch poinformował o tym, że ze względu na rosyjską napaść na Ukrainę, zawiesza na kilka dni działania promocyjne, związane z premierą nowego albumu.

Za trzy dni miał wystartować preorder albumu „Kompot”. Przesuwamy wszelkie akcję związane z tym materiałem o kilka / kilkanaście dni. W najbliższym czasie podamy datę startu przedsprzedaży oraz informacje związane z kolejnym singlem. Niezależnie od sytuacji w Ukrainie, 10 procent ze sprzedaży preorderu przeznaczymy na jedną z fundacji / zbiorem na pomoc dla Ukrainy – napisał na Instagramie Paluch.

Przypomnijmy, że Paluch jest jednym z artystów, którzy wezmą dziś udział charytatywnym koncercie na rzeczy tych, którzy ucierpieli w wojnie w Ukrainie.

Już o 18.00 na tamtejszym Placu Wolności rozpocznie się wielka charytatywna impreza, której celem jest nie tylko zebranie pieniędzy, ale także wyrażenie sprzeciwu wobec tego, co dzieje się za naszą wschodnią granicą.

Udział w wydarzeniu potwierdzili artyści i artystki związani z poznańską sceną muzyczną – Małgorzata Ostrowska, Peja, donGURALesko, Paluch, Bibobit, Rosalie., Muchy, Michał Kowalonek, Kasia Wilk, Mezo, Luna, Gonzo oraz Pola Chobot & Adam Baran.

– W ten sposób chcemy wyrazić jednogłośny sprzeciw wobec agresji i okazać wsparcie tak, jak tylko potrafimy najlepiej. Bo nie ma naszej zgody na przemoc, opresyjne działanie i śmierć niewinnych ludzi. Na wojnę – komentuje agencja Good Taste Productions, informując, że niezależnie od kwoty zebranej na jutrzejszej imprezie wpłaci sporą sumę na rzecz wsparcia potrzebujących. – Dodatkowo, jednocząc się z obywatelami Ukrainy w tym rozrywającym serce bólu, podjęliśmy decyzję o przeznaczeniu 100 000 zł na wsparcie bohaterów, którzy stawiają opór inwazji Rosji – oko w oko, dzień i noc, bez chwili wytchnienia. Strzeżenie granic ukochanej ojczyzny nierzadko wymaga zapłaty najwyższej ceny, jaką jest własne życie – czytamy na profilu instytucji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @paluchofficial

Polecane

Share This