Pandemia niezbyt łaskawa dla artystów – poznaliśmy stawki za występy na Sylwestrze TVP


2020.12.10

opublikował:

Pandemia niezbyt łaskawa dla artystów – poznaliśmy stawki za występy na Sylwestrze TVP

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Telewizyjne sylwestry mimo ograniczonych możliwości organizowania ich z rozmachem, mają szansę zgromadzić w tym roku rekordową publiczność. Nie dość, że zamiast zwyczajowych trzech imprez dostaniemy jedynie dwie (TVN stawia na wieczór filmowy), to jeszcze z racji na pandemiczne ograniczenia wygląda na to, że raczej będziemy świętować w kameralnym gronie w domach. Informowaliśmy już o pierwszych potwierdzonych przez Polsat gwiazdach – Loonie, Maizie Williams z Boney M., Dawidzie Kwiatkowskim i Alicji Majewskiej, teraz poznaliśmy kolejne. Na największej domówce w kraju wystąpią Sylwia Grzeszczak, Liber, Enej, Zakopower, Doda i Michał Szpak. Stacja zapewnia, że to nie koniec atrakcji.

Czym na propozycję Polsatu odpowiada TVP?

– Podczas najgorętszej imprezy sylwestrowej w rytmie disco wystąpią: Zenek Martyniuk i Akcent, Cleo i Marcin Miller (Boys). Wypatrujcie wkrótce kolejnych gorących wiadomości. Sylwester Marzeń z Dwójką w rytmie disco zostanie zorganizowany w trosce o zdrowie artystów i organizatorów z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. W tym trudnym czasie pandemii chcemy dać Widzom radość, ale również wytchnienie i przekazać pozytywną energię. Zachęcamy Was do pozostania w domach i zapraszamy do wspólnej, bezpiecznej zabawy przed telewizorami z TVP2 – czytamy w oficjalnym komunikacie. Tutaj oczywiście line-up również będzie się jeszcze powiększał.

Jak się jednak okazało, tegoroczne stawki za występy podczas Sylwestra nie będą tak wysokie jak do tej pory. Najwyższą gażę w TVP dostanie Zenek Martyniuk i jego zespół Akcent – będzie to 50 tysięcy złotych. Nieco mniej, bo 35 tysięcy przypadnie Marcinowi Millerowi i grupie Boys. Cleo zarobi natomiast 30 tysięcy – pisze serwis Plotek.

I choć stawki wydają się być bardzo przyzwoite, to musimy przypomnieć, że w poprzednich latach były często nawet trzykrotnie wyższe.

Polecane

Share This