„Parklive” Blur już w grudniu w Polsce


2012.11.07

opublikował:

„Parklive” Blur już w grudniu w Polsce

Koncert, który zespół Blur niedawno zagrał w londyńskim Hyde Parku z okazji ceremonii zamknięcia Igrzysk Olimpijskich, już wkrótce będzie można obejrzeć w domowym zaciszu.

Nakładem wytwórni Parlophone, 3 grudnia 2012 r. na rynku ukaże się zestaw 5 płyt CD/DVD z zapisem tego porywającego występu popularnej brytyjskiej grupy. Występ grupy w Hyde Parku w ramach ceremonii zamknięcia londyńskich Igrzysk Olimpijskich w 2012 r. dostępny będzie również w formatach DVD oraz 2 CD.

Luksusowy kolekcjonerski zestaw zatytułowany „Parklive” zawierał będzie nagranie ilustrujące przebieg całego koncertu, jak również materiały dodatkowe. Wysokiej jakości zapis koncertu w wersji audio ukaże się na dwóch płytach CD, zaś płyta DVD zawierać będzie zarejestrowane za pomocą 12 kamer i wyreżyserowane przez Mathew Amosa nagranie video. Zestaw obejmował będzie także płytę CD zatytułowaną „Blur – Live At The 100 Club”, materiał na którą zarejestrowano podczas sierpniowego koncertu grupy w legendarnym londyńskim klubie, a także kolejną dodatkową płytę CD, na której znajdą się utwory wykonywane na żywo przez muzyków na przestrzeni minionego lata – w tym piosenki „Under The Westway” i „The Puritan”, których koncertowe wykonanie na dachu londyńskiego budynku zostało wyemitowane na żywo za pośrednictwem serwisu Twitter, jak również utwory zarejestrowane podczas koncertu Blur w miejscowości Wolverhampton oraz w trakcie sesji nagraniowej dla BBC Radio w budynku Maida Vale. Oprócz płyt, zestaw obejmował będzie także liczącą 60 stron książkę w twardej okładce, zawierającą niepowtarzalne fotografie ilustrujące występy muzyków w Hyde Parku oraz klubie 100 Club. Wydawnictwo można zamówić za pośrednictwem strony internetowej zespołu pod adresem blur.co.uk.

Polecane

Share This