Parzel x DJ Mariano MBH wspominają „Klimat tamtych ulic”

Gościnnie Prykson Fisk i Fasola.


2021.05.13

opublikował:

Parzel x DJ Mariano MBH wspominają „Klimat tamtych ulic”

fot. mat. pras.

Parzel x DJ Mariano udostępnili trzeci singiel zapowiadający album „PARADYGMAT”. W sentymentalną podróż do przeszłości zabierają nas razem z Pryksonem Fiskiem i Fasolą.

Animacje do utworu przygotował Skyw. Album Parzel x DJ Mariano MBH „PARADYGMAT” ukaże się 28.05.2021 we współpracy z wytwórnią Aloha Entertainment oraz DIIL.TV. Limitowana edycja DE LUXE dostępna jest w przedsprzedaży na www.alohasklep.pl, www.hempszop.pl, www.asfaltshop.pl oraz www.preorder.pl

Już w najbliższą sobotę 15 maja Duet Parzel x DJ Mariano MBH wystąpi podczas „Proceente 40.B-DAY LIVE”. Na imprezie online organizowanej z okazji 40 urodzin Proceente twórcy albumu „PARADYGMAT” zagrają kilka utworów przedpremierowo.

Sprawdź także: „Światła miasta” Grammatika wracają na rynek z nową okładką. „To dobry moment aby zmierzyć się z jedyną poligrafią, której zwyczajnie nie lubiłem”

Płyta „PARADYGMAT” w wersji deluxe i w zestawach z merchem jest dostępna na tej stronie.

„PARADYGMAT” to owoc klasycznej formy współpracy raper – DJ/Beatmaker. Płyta Parzel x DJ Mariano MBH „PARADYGMAT” została zrealizowana w TWP Studio pod okiem Świętego, który odpowiada również za miks materiału. Całość zmasterował Szwed SWD w Hemp Studio, okładkę płyty oraz identyfikację graficzną zaprojektował Koxu.

Czym jest tytułowy „PARADYGMAT”?

To przyjęty przez artystów sposób widzenia rzeczywistości w PL 2021, gdzie jedynym efektywnym rozwiązaniem jest porozumienie. To obraz miasta widziany oczami dwóch facetów, którzy kochają hip-hop. To zimna, szara Warszawa. To ludzie osiedli oraz ich historie, ich tragedie i szczęścia mające miejsce w każdym bloku.

Polecane

Share This