Paticia Kaas w Kongresowej


2009.06.15

opublikował:

Paticia Kaas w Kongresowej

Muzyka francuska od wielu lat cieszy się ogromną popularnością w Polsce. Charakterystyczna chrypka wokalistów i romantyczny język wspaniale łączą się z muzyką, dając za każdym razem rewelacyjny efekt. Wiosną 2009 roku prawdziwa gratka dla wielbicieli Paryża, chrupiących bagietek i dobrego wina – wielka gwiazda francuskiej sceny – Patricia Kaas na jedynym, ekskluzywnym koncercie w Warszawie!

Patricia Kaas urodziła się 5 grudnia 1966 roku w wielodzietnej niemiecko-francuskiej rodzinie. Rodzice szybko zauważyli u swojej córki sceniczny talent oraz silny i głęboki, jak na kilkuletnie dziecko, głos. Patricię ciągnęło na scenę, uwielbiała występować przed publicznością, dlatego żaden konkurs piosenki dziecięcej nie mógł odbyć się bez jej uczestnictwa. Jako ośmiolatka została zaangażowana do kabaretu „Rumpelkammer” w niemieckim mieście Saarbrucken, w którym spędziła kilka lat i była jego główną gwiazdą. Wiele osób porównywało ją nawet z niezapomnianą Marleną Dietrich, wskazując na niski ton głosu i otaczającą ją podczas występów tajemniczość.

Najnowsza płyta Patricii Kaas Kabaret pojawiła się w Polsce na początku 2009 roku. Z tej okazji wokalistka wyrusza w wielką światową trasę, która obejmie również nasz kraj.

17 czerwca w Warszawie będziemy mieli doskonałą okazję, aby na żywo posłuchać najnowszych przebojów artystki, jak również tych niezapomnianych, jak Mademoiselle, Chante Le Blues, Les Hommes Qui Passent, czy Mon mec a moi.

Mimo wielkiego sukcesu, jaki odniosła na całym świecie, Patricia Kaas pozostaje sympatyczną i skromną osobą, dla której najważniejsza jest muzyka i ludzie, którzy tak samo jak ona potrafią się nią cieszyć. Na koncertach uwodzi swoim głosem i oczarowuje osobowością, a rozpierająca ją energia mieszająca się z nostalgią udziela się publiczności. Każdy jej występ to prawdziwe artystyczne wydarzenie. Będzie się można o tym przekonać już 17 czerwca 2009 r. w Warszawie.

Paticia Kaas – 17 czerwca, g. 20.00

Warszawa, Sala Kongresowa

Ceny biletów: 90,00 PLN – 340,00 PLN

Polecane

Share This