Paul McCartney przyjedzie do Polski


2018.07.12

opublikował:

Paul McCartney przyjedzie do Polski

foto: mat. pras.

Paul McCartney wraca do Polski. Ex-Beatles wystąpi 3 grudnia w Tauron Arenie Kraków. Koncert będzie częścią trasy „Freshen Up Tour”, w ramach której artysta będzie promował zaplanowany na 7 września album „Egypt Station”.

Otwarta sprzedaż biletów rusza 20 lipca. Najtańsze wejściówki będą kosztować 279 PLN. Organizatorem koncertu jest agencja Live Nation.

„Freshen Up Tour” będzie pierwszą trasą sir Paula od czasu „One On One Tour”, podczas której koncertów artysty w latach 2016-2017 wysłuchało około 2 mln fanów. Koncert w Krakowie to znakomita okazja dla Paula, by po raz pierwszy odwiedzić dawną siedzibę polskich królów. Artysta gościł już w naszym kraju na koncercie w Warszawie w 2013 roku w ramach trasy „Out There”.

– Odwiedzanie nowych miejsc to zawsze świetna zabawa! To bardzo ekscytujące doświadczenie, które pomaga zachować świeżość umysłu. Zawsze chciałem zobaczyć Kraków ponieważ słyszałem o nim wiele wspaniałych rzeczy. Świetnie się bawiliśmy podczas naszej ostatniej podróży do Polski, więc wiemy, że będzie to kolejna wyjątkowa noc dla nas. Nie możemy się doczekać powrotu – Get ready to rock Poland! – mówi Paul McCartney.

Trasa rozpocznie się we wrześniu czterema koncertami w Kanadzie. Następnie w październiku Paul wystąpi jako główna gwiazda 17. edycji festiwalu Austin City Limits w Stanach Zjednoczonych. Europejska część trasy przypada na grudzień i zakończy się koncertami w Wielkiej Brytanii.

Koncerty Paula McCartneya spełnią wszelkie oczekiwania jakie można mieć wobec rockowego show: prawie 3 godziny z najlepszymi utworami z przełomu ostatnich 50 lat; dziesiątki piosenek z solówkami w wykonaniu Paula; niezapomniane kawałki „Wings” i „The Beatles”, które ukształtowały ścieżki dźwiękowe naszego życia.

Polecane

Share This