Pawbeats o nowym albumie: „Zależy mi, by spotykać się z muzykami, którzy są związani z tą płytą, a nie robić wszystko przez Internet”


2015.11.29

opublikował:

Pawbeats o nowym albumie: „Zależy mi, by spotykać się z muzykami, którzy są związani z tą płytą, a nie robić wszystko przez Internet”

Natalia Nykiel, VNM, KęKę, Mama Selita, Quebonafide – to tylko część gości, których Pawbeats zaprosił do pracy nad swoim nowym projektem sygnowanym nazwą „Pawbeats Orchestra”. Na całe przedsięwzięcie złożą się płyta CD, koncert premierowy, który odbędzie się w Bydgoszczy oraz jego zapis w postaci płyty DVD. Bydgoski producent spotkał się z dziennikarzami i słuchaczami w Warszawie na specjalnej, przedpremierowej konferencji prasowej, gdzie podzielił się szczegółami dotyczącymi jego nadchodzącego albumu. Zależy mi, by spotykać się z muzykami, którzy są związani z tą płytą, a nie robić wszystko przez Internet – zadeklarował tłumacząc, że spotkanie twórców twarzą w twarz może prowadzić do powstania lepszego, ciekawszego materiału.

Poniżej znajdziecie zapis konferencji, na której Pawbeats zdradził, że dobierając gości na płytę, sugerował się jedynie swoim gustem. To artyści, których słucham, kiedy idę biegać, kiedy jest mi smutno, kiedy myślę o złych albo dobrych rzeczach. Generalnie ci, których muzyka na mnie wpływa – wyjaśnił artysta.

Album „Pawbeats Orchestra” pojawi się 19 lutego 2016 nakładem Step Records. Koncerty promujące krążek odbędą się 5 i 6 marca w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy.

Polecane

Share This