Peja, donGURALesko, Paluch, Mezo i inni na jednej scenie


2022.03.01

opublikował:

Peja, donGURALesko, Paluch, Mezo i inni na jednej scenie

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Poznań jest kolejnym miastem, które organizuje koncert na rzecz tych, którzy ucierpieli w wojnie na Ukrainie. Już jutro o 18.00 na tamtejszym Placu Wolności rozpocznie się wielka charytatywna impreza, której celem jest nie tylko zebranie pieniędzy, ale także wyrażenie sprzeciwu wobec tego, co dzieje się za naszą wschodnią granicą.

Udział w wydarzeniu potwierdzili artyści i artystki związani z poznańską sceną muzyczną – Małgorzata Ostrowska, Peja, donGURALesko, Paluch, Bibobit, Rosalie., Muchy, Michał Kowalonek, Kasia Wilk, Mezo, Luna, Gonzo oraz Pola Chobot & Adam Baran.

W ten sposób chcemy wyrazić jednogłośny sprzeciw wobec agresji i okazać wsparcie tak, jak tylko potrafimy najlepiej. Bo nie ma naszej zgody na przemoc, opresyjne działanie i śmierć niewinnych ludzi. Na wojnę – komentuje agencja Good Taste Productions, informując, że niezależnie od kwoty zebranej na jutrzejszej imprezie wpłaci sporą sumę na rzecz wsparcia potrzebujących. – Dodatkowo, jednocząc się z obywatelami Ukrainy w tym rozrywającym serce bólu, podjęliśmy decyzję o przeznaczeniu 100 000 zł na wsparcie bohaterów, którzy stawiają opór inwazji Rosji – oko w oko, dzień i noc, bez chwili wytchnienia. Strzeżenie granic ukochanej ojczyzny nierzadko wymaga zapłaty najwyższej ceny, jaką jest własne życie – czytamy na profilu instytucji.

Polecane

Share This