Peja o nowym klipie Maty

Poznański raper szczerze o młodym artyście


2020.04.16

opublikował:

Peja o nowym klipie Maty

Foto: P. Tarasewicz / CGMCreativeStudio

Wytwórnia SBM Label przypomniała swoim fanom, że dokładnie rok temu ukazał się krążek „Biblioteka Trap” nieznanego jeszcze wtedy Maty. Przez ten rok raper napisał, nagrał i wydał debiutancki album, który pokrył się złotem, a później platyną. Z tej okazji na wytwórnia wypuściła limitowany nakład vinylu „100 dni do matury”. Jednocześnie wytwórnia udostępniła klimatyczny klip do numeru „Tango”.

Jadę do szkoły w Sawa Taxi jeszcze za małolata,
I słucham „Tego nie da się naprawić” a potem Slums Attack – nawija w nim Mata.

Sprawdź też: Ściśle limitowany winyl i nowy klip od Maty

Kawałek dotarł do Peji i wyraźnie przypadł mu do gustu. Raper udostępnił post SBM Label z fragmentem klipu na swoim Instagramowym profilu.

Se słuchał Mata Slums Attack za małolata – zarymował pod postem Peja.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Se słuchał @33mata Slums Attack za małolata 😉 #Repost @sbm_label ・・・Równo rok temu na kanale SBM Starter ukazała się „Biblioteka Trap”, autorstwa szerzej nieznanego rapera Maty. Już wtedy mogliśmy się spodziewać, że ten gość namiesza, ale nie sądziliśmy, że aż tak! Ten jeden rok wystarczył mu na napisanie, nagranie i wydanie debiutanckiego albumu, który w ciągu dwóch miesięcy od premiery pokrył się złotem i platyną, a promująca go trasa koncertowa została w całości wyprzedana. Już teraz możecie zamówić „100 dni do matury”, debiut Maty, na winylu! Nakład jest limitowany i wynosi 500 egzemplarzy. Z tej okazji mamy też dla was klimatyczny klip do kawałka „Tango”, który właśnie pojawił się na naszym kanale. Winyl „100 dni do matury” znajdziecie w bio, a link do klipu w instastory ☝🏻

Post udostępniony przez Peja Slums Attack (@pejaslumsattack)

Polecane

Share This