Peja pocisnął Bedoesa w kawałku Zbuka. Oto reakcja reprezentanta 2115


2022.11.18

opublikował:

Peja pocisnął Bedoesa w kawałku Zbuka. Oto reakcja reprezentanta 2115

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

W sieci pojawił się dziś nowy singiel Zbuka. W tytułowym kawałku z nadchodzącego albumu „Young Blood, Old Rules” gościnnie pojawili się The Game oraz Peja. Ten drugi zaczepił Bedoesa, nazywając go „fają w gangowej bandanie”. W przeszłości na linii Peja – Bedoes już iskrzyło, więc wersy poznańskiego weterana nie są dużym zaskoczeniem.

Co na to Bedoes? Raper póki co odpowiedział w stories na Instagramie, przypominając fragment tekstu Rycha z kawałka „Co cię boli?” Slums Attack.

„W niekorzystnym świetle stawiać chcą poryte dekle / Żal ci dupę ściska, tylko na tym znasz się biegle” – oto przytoczony przez niego fragment. Czy doczekamy się także innej reakcji – zobaczymy.

Ostatnim razem atmosfera wokół raperów zgęstniała w ubiegłym roku, kiedy Bedoes zasugerował, że powinni się pogodzić z Filipkiem, by „nie być jak Peja i Tede”. – Bedoes, przeczytaj to proszę uważnie. Moim zdaniem jesteś daleki od tego, by w jakikolwiek sposób świecić przykładem na wielu płaszczyznach, a tzw. popularność w żadnym razie przed wszystkim cię nie uchroni i wszystkiego nie załatwi. W moim krótkim życiu nauczyłem się ponosić konsekwencje własnych czynów, również i te nieprzyjemne. Swoją prywatę czy biznes załatwiaj we własnym zakresie i nie wycieraj sobie publicznie ryja moją ksywą. Nigdy nie będziesz jak ja, czego byś nie zrobił. Zmądrzej, bo na dojrzałość jeszcze za wcześnie. Z uwagi na własną dojrzałość silę się na dyplomację wywołany publicznie do tablicy – potraktuj to jako cenną radę i zastanów się nad sobą – pisał wówczas Peja.

Polecane

Share This