Peja znów blokuje? Tym razem Body Christa i Bonusa BGC


2016.09.13

opublikował:

Peja znów blokuje? Tym razem Body Christa i Bonusa BGC

Foto: P. Tarasewicz

Poznański duet wokalno-rapowy Body Christ/Bonus BGC wystąpił w lipcu na 40. urodzinach Tedego. Teraz panowie będą musieli za to zapłacić. Współpraca duetu z warszawskim weteranem najwyraźniej nie spodobała się Peji, który od siedmiu lat jest skonfliktowany z TDF’em. Efekt? Zablokowana sala prób w Poznaniu.

„Chcieliśmy z Bonusem BGC zarezerwować próbę w Muzycznej Szwalnii, gdzie już niejednokrotnie przygotowywaliśmy się do wszystkich naszych koncertów, po czym dostałem odpowiedź, że z racji, iż próby swoje odbywa tam Rychu Peja, a my zagraliśmy na urodzinach Tede, na ten moment nie ma możliwości, abyśmy dalej robili tam próby”, czytamy na Facebooku Body Christ (post został następnie przeklejony na Instagram Tedego. „Podkreślę, że każdy kto mnie zna wie, że darzę szacunkiem Peję i prywatnie posiadam całą dyskografię jego wszystkich płyt – przy czym każdą nabywam w dniu premiery. Gdzie tu logika? Jak żyć? Tede i zoba co się porobiło”.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, gdy konflikt na linii Peja-Tede odbił się na innych wykonawcach. W 2014 roku oberwało się Kobrze, który odważył się pochwalić „Elliminati”.

Polecane

Share This