Pełen humoru klip Szymona Komasy i Vito Bambino już w sieci


2021.10.29

opublikował:

Pełen humoru klip Szymona Komasy i Vito Bambino już w sieci

fot. mat. pras.

W zabawnym klipie Szymon Komasa i Vito Bambino z właściwym sobie wdziękiem i dowcipem interpretują utwór „Jeżeli kochać, to nie indywidualnie” z repertuaru Kabaretu Starszych Panów.

Oderwijmy się wraz z Szymonem i Vito od panoszącej się wokół nas pandemicznej rzeczywistości, zmieniając dzięki młodym artystom istniejący wystrój codzienności na nutę pogodnego humoru. Dołączając do pierwotnej akcji Starszych Panów „podwyższania poziomu kultury towarzyskiej” współczesną akcję podwyższania świadomości ekologicznej i dbania o środowisko.

Żartobliwą lekkość utworu w warstwie muzycznej podkreśla aranżacja Krzysztofa Herdzina z kontrapunktującą wokalistom partią orkiestry, radosnym solo klawesynu oraz efektownym czardaszem w finale. Reasumując – wyrafinowany żart, elegancja, jakość i orkiestrowy splendor! Zanurzeni we wspomnieniach tradycji artyści łączą ją z nowoczesnością.

Piosenka „Jeżeli kochać, to nie indywidualnie” w wykonaniu Szymona Komasy i Vito Bambino pochodzi z albumu „Piosenki z Kabaretu Starszych Panów. Laboratorium”. To wyjątkowy projekt, w którym Szymon Komasa wraz z wybitnymi aranżerami, wokalistami i Santander Orchestra dokonuje reinterpretacji utworów z repertuaru Kabaretu Starszych Panów. Pierwszym singlem był utwór „Piosenka jest dobra na wszystko”, którą Szymon wykonuje wraz z Joanną Kulig.

Premiera albumu miała miejsce 22 października.

Polecane

Share This