PEPSI ROCKS! presents Vavamuffin


2010.12.10

opublikował:

PEPSI ROCKS! presents Vavamuffin

Już 14 grudnia na scenie Hard Rock Cafe Warsaw zobaczymy grupę Vavamuffin. Koncert obędzie się w ramach cyklu Pepsi Rocks!

Vavamuffin to połączenie dwóch słów: jamajskiego „raggamuffin” oznaczającego styl śpiewania, nawijania i „Vava” czyli po prostu Warszawa. W skład zespołu weszli zarówno debiutanci, jak i utytułowani już zawodnicy polskiej sceny reggae. Grupa istnieje od 7 lat i obecnie tworzą ją: Gorg (wokal), Reggaenerator (wokal), Pablopavo (wokal), Rafi Kazan (gitara), Mothashipp (piano, klawisze), Emilli Jones (bas), Jahcob Junior (bębny, perkusja), Dubbist (scratch, sampler) oraz Barton (realizacja).

Vavamuffin ma na swoim koncie kilkaset koncertów – zarówno w klubach, jak i na festiwalach (m.in. Przystanek Woodstock). Koncertuje zarówno w kraju, jak i za granicą (USA, Etiopia, Włochy, Niemcy, Finlandia, Chorwacja, Słowenia, Węgry, Czechy, Słowacja Irlandia oraz Wielka Brytania).


Od 6 lat zespół związany jest z wytwórnią i agencją koncertową Karrot Kommando. Pod jej skrzydłami wydał 6 płyt, w tym 3 studyjne albumy.


Data: 14.12.2010

Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59

Start: 21:30

Wstęp: 32 zł (przedsprzedaż) / 42 zł (w dniu koncertu)

Koncert tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Organizatorem cyklu PEPSI ROCKS! w Hard Rock Cafe Warsaw jest Agencja PLEJ.

Polecane

Share This