Pezet & Małolat with Live Band na Open Stage


2012.04.04

opublikował:

Pezet & Małolat with Live Band na Open Stage

Pezet wraz Małolatem wystąpią podczas tegorocznej edycji festiwalu Ursynalia na Open Stage. Ci dwaj charyzmatyczni raperzy – bracia, to duet, którego nikomu nie trzeba przedstawiać . Kiedyś słynący z solowych albumów teraz wspólnie roznoszą koncerty w klubach po całej Polsce jak i Europie. Pezet założył Płomień 81, później odnotował wielki sukces albumami „Muzyka klasyczna” i „Muzyka poważna” nagranymi z producentem Noonem. Małolat trzymał się blisko (dowodem jego utwór „Miłość braterska” z 1998 roku), ale jego głównym dokonaniem pozostaje nagrany w 2010 r. z bratem album „Dziś w moim mieście”. 1 października 2010 roku, miała miejsce premiera ich pierwszego, wspólnego krążka zatytułowanego właśnie „Dziś w moim mieście”, na którym gościnnie można usłyszeć takich raperów jak: Małpa, VNM, Diox, Molesta (Pelson, Włodi, Vienio). a nawet włoskiego wykonawcę Fabri Fibrę.

Koncert na tegorocznych Ursynaliach zostanie w całości zagrany z zespołem – klasyczne kawałki zostaną wykonane w nowych aranżacjach na perkusji, gitarze i klawiszach.

Open Stage to nowa jakość na festiwalu Ursynalia. Na tej dawnej Scenie Klubowej zaprezentują się artyści najwyższego formatu prezentujący odmienne gatunki muzyczne. Zwłaszcza, że w tym roku Open Stage będzie pełno wymiarową, odpowiednio nagłośnioną i oświetloną alternatywą dla wykonawców prezentujących się na Scenie Głównej. 

Do tej pory na Ursynaliach swoją obecność potwierdzili m.in. Slayer, Limp Bizkit, Nightwish, Billy Talent, Mastodon, Gojira, Jelonek, Armia, Luxtorpeda, My Riot, Lipali oraz Benny Benassi, Warszafski Deszcz i O.S.T.R. (Projekt Tabasko), Fisz i Emade.Warsaw Student Festival

1-3 czerwca 2012

Kampus SGGW na Ursynowie

Polecane

Share This