Pezet: „Możesz mieć w sobie element kreacji, ale ona musi wypływać z ciebie”


2019.02.08

opublikował:

Pezet: „Możesz mieć w sobie element kreacji, ale ona musi wypływać z ciebie”

fot. P. Tarasewicz

Współpraca Pezeta z marką Ballantine’s przyniosła fanom jego premierowy numer „Droga”. W sieci pojawił się swego rodzaju suplement, w postaci krótkiego materiału wideo, w którym Pezet mówi o szczerości w muzyce i o swojej relacji z fanami.

W muzyce najważniejsze jest bycie prawdziwym. Możesz mieć w sobie duży element kreacji, ale to musi wypływać z ciebie – wyjaśnia artysta, dodając: – Totalnie uważam, że muzyka może łamać wszelkie bariery. Bardzo sobie ceniłem osoby w moim życiu, z którymi mogłem się porozumieć w taki sposób, że nawet jak coś było nie tak, to wysyłałem im na przykład jakąś piosenkę. Mam wrażenie, że jakoś to zawsze trochę działa.

W „True Music Story” z udziałem Pezeta pojawiają się także fani artysty, którzy mówią o wpływie muzyki rapera na ich życie. Pezet zaprasza słuchaczy do studia nagraniowego, w którym prezentuje kawałki, nad którymi obecnie pracuje.

Jeżeli zagrasz dobry koncert i uda ci się nawiązać taką interakcję z publicznością, że oni murem są za tobą, to człowiek dostaje strasznego kopa. Do dziś uważam, że nie uda się porównać tego uczucia z niczym innym – mówi o swoim stosunku do słuchaczy artysta.

Tagi


Polecane

Share This