Pezet na Viva Comet 2012


2012.02.17

opublikował:

Pezet na Viva Comet 2012

Raper Pezet dołączył do grona najgorętszych nazwisk polskiej sceny muzycznej, które wystąpią na gali rozdania nagród Viva Comet 2012. Na tegorocznym rozdaniu muzycznych statuetek zaroi się od gwiazd. Oprócz Pezeta, podczas uroczystości zaśpiewają także: Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Edyta Górniak, Marina, Mrozu, Mezo, oraz zespoły Video i Afromental.

Pezet doda imprezie Viva Comet 2012 szczypty pikanterii. Raper wykona swój najnowszy utwór wyprodukowany przez Sidneya Polaka. „Podczas gali wystąpię z żywymi instrumentami. Cieszę się, że będę mógł zaprezentować szerokiemu gronu odbiorców hip-hop w niecodziennej aranżacji!” – zdradza Pezet. Raper jest nominowany do nagrody Viva Comet w kategorii Artysta Roku.

{reklama-hustla}

Pezet jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wykonawców hiphopowych w Polsce. Na swoim koncie ma 6 albumów studyjnych, które trafiły na szczyty list przebojów. Współpracował z takimi wykonawcami jak: Tede, Eldo, Sindey Polak, Peja, Grammatik czy O.S.T.R. Raper jest dobrze znany telewidzom Vivy z hiphopowego programu „Rap Fura”. W tym roku Pezet zawalczy o statuetkę Viva Comet.

Fani hip-hopu będą mogli obejrzeć występ Pezeta na żywo na stronie orange.pl i na antenie stacji Viva Polska. Występy topowych gwiazd to nie jedyna niespodzianka dla fanów Vivy. W tym roku stacja przewidziała specjalną, dodatkową kategorię – „Fan Roku”. W odróżnieniu od pozostałych, ta nagroda nie podlega głosowaniu Internautów, zwycięzcę wybierają przedstawiciele stacji Viva. Na tytuł „Fana Roku” mają szanse najaktywniejsi użytkownicy fan page’a Vivy na Facebooku.

Zanim okaże się, kto w tym roku zdobędzie statuetki Viva Comet 2012, zaproszone gwiazdy zaprezentują się na czerwonym dywanie.

Viva Comet przyznawane są najlepszym polskim artystom, albumom, utworom oraz teledyskom ostatnich miesięcy. Zwycięzców w dziesięciu kategoriach typują widzowie, głosując na stronie internetowej: http://comet.viva-tv.pl. Dotychczas statuetki Comet odebrali m.in. Doda, Ewa Farna, Feel, Mrozu czy Afromental.

Gala Viva Comet 2012 zostanie wyemitowana na  żywo w Viva Polska 23 lutego o godz. 20:00.

Polecane

Share This