Pezet: nowy numer i… znów współpraca z marką


2018.10.24

opublikował:

Pezet: nowy numer i… znów współpraca z marką

foto: mat. pras.

Fani wciąż liczą, że Pezet wyda obiecaną dwa lata temu płytę lub epkę. Raper od czasu do czasu nagrywa gościnne zwrotki i premierowe kawałki, ale… robi to przy okazji współpracy z markami lub na potrzeby filmu. W ostatnich latach Pezet współpracował ze Sprite’em, Playem, w tym roku doszło do tego EB i Projekt Tymczasem. Teraz czas na kolejną nowość nagraną również dzięki wsparciu producenta alkoholu.

Nowy kawałek Pezeta towarzyszy drugiemu sezonowi realizowanego przez Ballantine’s serialu „Angel’s Share – Kropla Prawdy”. Uroczysta premiera serialu odbyła się wczoraj w Kinie Muranów. Produkcję, do której zaangażowano m.in Wojciecha Zielińskiego, Olgę Bołądź i Lesława Żurka można zobaczyć na tej stronie. Przypominamy, że w pierwszej serii wystąpił Tede.

Niestety, nie ma tam numeru Pezeta. Na opublikowanie piosenki warszawskiego rapera musimy jeszcze poczekać, póki Pezet opowiedział o utworze Mateuszowi Natali.

Przekaz jest o szukaniu siebie, które będzie trwało do końca i nie jest powiedziane, że w ogóle znajdziemy siebie samych. Wydaje mi się, że ten serial jest też właśnie o takiej drodze, szukaniu siebie a nie tylko o próbie zostania prawdziwym do końca. Ta historia detektywistyczna jest tłem do takich ludzkich spraw po prostu – skomentował w krótkiej wypowiedzi dla Popkillera Pezet.

Polecane


Share This