Pezet przekłada premierę specjalnej edycji „Muzyki współczesnej”


2020.11.24

opublikował:

Pezet przekłada premierę specjalnej edycji „Muzyki współczesnej”

Foto: Karol Makurat / Tarakum.pl

– Z powodu opóźnień spowodowanych pandemią COVID-19, które pojawiły się na różnych etapach prac nad tym wydawnictwem z przykrością muszę Was poinformować o przesunięciu premiery na 18 grudnia. Do ostatniej chwili mieliśmy nadzieję, że mimo przeciwności uda nam się zdążyć, ale niestety nie jest to możliwe. Dziękuję Wam za świetny odbiór „Zondy” i „Nisko Jest Niebo”. Niebawem powiem więcej, o kolejnych kawałkach, które będą na płycie – Pezet.

Od momentu premiery, teledysk „Nisko jest niebo” wciąż jest jednym z najchętniej oglądanych teledysków w serwisie YouTube, oraz najczęściej odtwarzanym kawałkiem Pezeta w serwisie Spotify.

„Muzyka Współczesna Extended” to ukłon w stronę fanów Pezeta. Wydawnictwo ukaże się w kolekcjonerskim boxie w kształcie radia samochodowego, zaprojektowanym przez Forin Studio. Na płycie znajdzie się aż 5 dodatkowych utworów, a wśród nich wcześniej opublikowana „Zonda” i „Nisko jest niebo”. Wszystkie nagrania powstały już po premierze podstawowej wersji albumu. Oprócz płyty CD w pudełku znajdzie się różowa kaseta magnetofonowa, magazyn „Magenta” oraz zapach samochodowy „bubble gum”.

Zestaw w limitowanym nakładzie dostępny będzie tylko w preorderze, nie będzie dystrybuowany w sklepach stacjonarnych. Preorder „Muzyki Współczesnej Extended” dostępny jest na stronie: www.pezet81.pl

Album „Muzyka Współczesna” osiągnął status podwójnej platyny. Jest to jak dotąd najwyższe wyróżnienie w dyskografii Pezeta.

Tagi


Polecane

Share This