Pharrell Williams nie przyjedzie do Polski. Koncert odwołany


2014.06.09

opublikował:

Pharrell Williams nie przyjedzie do Polski. Koncert odwołany

Pharrell Williams nie wystąpi na planowanym na 20 czerwca festiwalu Pozytywne Wibracje. Amerykanin miał być główną gwiazdą imprezy. Poniżej oświadczenie, które otrzymaliśmy od organizatora.

Drodzy Państwo,

Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych Pharrell Williams, główna gwiazda tegorocznej czwartej edycji Pozytywne Wibracje Festival, odwołał swój występ w Polsce. Jesteśmy zmuszeni do zakomunikowania tej wiadomości na dwa tygodnie przed planowanym wydarzeniem na stadionie Pepsi Arena w Warszawie. W związku z zaistniałą sytuacją planujemy przełożenie festiwalu na późniejszy termin. Sprawdzamy dostępność pozostałych artystów, postaramy się także o kolejną gwiazdę festiwalu. Zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby poinformować Państwa o nowej dacie oraz ewentualnych zmianach w line-upie jak najszybciej. Nastąpi to nie później niż do 30 czerwca br.

Zapewniamy, że od dnia ogłoszenia nowej daty festiwalu wszyscy posiadacze biletów wraz z dowodem transakcji będą mieli prawo do otrzymania zwrotu pieniędzy w miejscu, w którym dokonali zakupu. Więcej informacji na temat zasad zwrotów znajduje się na stronie Eventim.pl.

Wyrażamy głęboki żal z powodu zaistniałej sytuacji. Liczymy na to, że zobaczymy się w tym roku na naszym festiwalu.

{sklep-cgm}

Polecane

Share This