Pięć Lat MaxFloRec


2009.04.02

opublikował:

Pięć Lat MaxFloRec

Pomysłodawca marki – Rahim – szybko przeszedł od koncepcji do czynów. Dzięki temu ukazało się kilka albumów spod szyldu MFR, a artyści skupieni wokół wydawnictwa zagrali niezliczoną ilość imprez i koncertów. Początki działalności oczywiście były trudne. Jednak dzięki swej konsekwencji w działaniu wydawnictwo nie zniknęło z mapy, a z każdym rokiem zajmowało coraz poważniejszą pozycję na trudnym rynku muzycznym. Przez te 5 lat zaszło wiele zmian zarówno w metodach działania jak i w składzie personalnym MaxFloEkipy. Generalnie jednak zawsze były to zmiany na lepsze.

Wchodząc w kolejne pięciolecie działalności, mamy do przekazania interesującą wiadomość dla fanów rapu, reggae, dancehall i ruffneck. Do naszej ekipy dołączył jeden z najbardziej oryginalnych mc’s, a także jeden z najbardziej wyczekiwanych debiutantów ostatnich lat. Kontrakt płytowy z MaxFloRec podpisał Grubson, którego debiutancki legalny album ukaże się po wakacjach. Wraz z Grubsonem do rodziny dołączyła 3oda Kru (w składzie: Grubson, Metrowy, Bu i Jot), czyli szalona ekipa młodego muzyka.

W ten sposób udanie rozpoczynamy kolejny okres działalności, a to jeszcze nie koniec premier płytowych przewidywanych przez nas na 2009 rok.

Polecane

Share This