Pierwsze oficjalne DVD Tank


2012.09.11

opublikował:

Pierwsze oficjalne DVD Tank

Legendarna brytyjska formacja Tank kończy prace nad swoim pierwszym koncertowym DVD, którego premiera przewidziana jest na listopad br. To już ich drugie wydawnictwo w tym roku po studyjnym albumie “War Nation”.

 

Na DVD zatytułowanym “War Machine Live” znajdą się koncerty Tank zarejestrowane w Polsce w 2011 i 2012 roku, wywiady z muzykami, materiał z trasy a także videoklip promujący tytułowe nagranie z ich najnowszej płyty. “War Nation”. Ponadto zdjęcia, biografia, dyskografia, tapety i inne dodatki. Cliff Evans komentuje:

“To nasze pierwsze oficjalne DVD także chcemy być pewni że będzie  przemawiać do wszystkich naszych fanów, tych starych jak i tych nowych.  Mając do wyboru tak bogaty katalog mogliśmy wybrać perełki, które spodobają się wszystkim fanom prawdziwego brytyjskiego metalu.  Grając takie klasyki jak `This Means War`, `Power of the Hunter` czy `Honour and Blood` oraz nowsze nagrania `Judgement Day` i Phoenix Rising`, udało nam się uchwycić tą surową energię, z której znany jest Tank.  Na DVD znajdziecie  także koncertową wersję nagrania `Don`t Dream in the Dark` z ostatniej płyty `War Nation`. Mając w składzie muzyków, którzy grali z tak wielkimi Artystami jak `Ritchie Blackmore`,`Bruce Dickinson`, Yngwie Malmsteen`,`Paul Dianno` czy ‘Michael Schenker’ możecie być pewni, że taka mieszanka muzyki skopie Ci porządnie tyłek”.

 

Metal Mind Productions zaplanował premierę DVD na 12 listopada w Polsce i Europie oraz 11 grudnia w Stanach Zjednoczonych. Więcej szczegółów o “War Machine Live” DVD już wkrótce.

Tagi


Polecane

Share This