Pierwszy klip Przemka Fergusona dla StoproRap


2020.07.03

opublikował:

Pierwszy klip Przemka Fergusona dla StoproRap

Honor to pierwszy klip od Przemka Fergusona na kanale StoproRap. Jest to też debiut rapera w tym hip-hopowym labelu! Pomimo licznych wcześniejszych występów w bitwach freestylowych, dopiero po nominacji Maty w akcji #hot16challenge i wyrazistej odpowiedzi Fergusona na to wyzwanie, usłyszała o nim cała Polska. A jak dobra była to szesnastka potwierdza fakt, że niecały miesiąc po opublikowaniu swoich wersów, raper podpisał kontrakt z wytwórnią StoproRap. Zanim jednak Ferguson postawił pierwszy krok w nowym labelu, w mocnym stylu zamknął swoją dotychczasową działalność. 1 lipca wydał nielegalną EP-kę Dobre ryje, która jest ukłonem w kierunku złotych lat hip-hopu, a przede wszystkim połączeniem błyskotliwych punchlinów Przemka i klasycznych pętli wyprodukowanych przez Kudla.

SPRAWDŹ TAKŻE: Nergal zamiast Jana Pawła II na banknocie NBP?

Do pracy nad nowym materiałem raper z Giżycka znów zaprosił Kudla, który tak jak w poprzednich numerach odpowiada za produkcję. Mix i mastering Honoru to zasługa Babinciego, a klip do tego nagrania stworzył Patryk Semkło.

To jest bardzo ważny dzień dla mnie. Honor, to jeden z najważniejszych kawałków, jeśli nie najważniejszy, który wypuściłem. To uwieńczenie tego, co robiłem do tej pory – mówi o nowym numerze Przemek Ferguson – Po Honorze możecie się spodziewać klimatu legalnej płyty Fergusona – zapowiada.

SPRAWDŹ TAKŻE: Artur Rojek: „Ostatnio słucham tylko polskiego hip-hopu”. Kogo dokładnie?

Polecane


Share This