Pierwszy singiel The Boogie Town


2009.11.28

opublikował:

Pierwszy singiel The Boogie Town

Utworu można posłuchać na stronie MySpace zespołu: myspace.com/theboogietown

„Somebody Else” to jeden z 11 utworów, które znajdą się na płycie. Album zawierać będzie również tzw. bonus track, którym będzie polska wersja językowa jednej z piosenek. 

„Nagraliśmy płytę, o której od dawna marzyliśmy. Niektóre piosenki skomponowaliśmy dwa lata temu, inne kilka miesięcy przed nagraniami. Przykładem jest „Somebody Else”, który powstał jako jeden z pierwszych utworów, które w ogóle napisaliśmy. Natomiast ewoluował niemalże do ostatniej chwili przed wejściem do studia” – mówi Ula Rembalska, wokalistka The Boogie Town. „Album jest rockowy, momentami nawet dość mocny, co nie znaczy, że nie znalazło się na nim miejsce dla spokojniejszych ballad. Także jest po prostu taki jak nasz duet.. I co najważniejsze – wreszcie JEST” – dodaje Bartek Mieszkuniec.

Już wkrótce dostępny będzie cały debiutancki album formacji.

Duet The Boogie Town powstał latem 2007 roku. Wcześniej, wokalistka Ula Rembalska i gitarzysta Bartek Mieszkuniec pracowali wspólnie ponad 3 lata w innym projekcie muzycznym, komponując, pisząc teksty i produkując własne piosenki. Muzyka duetu określana jest jako szeroko rozumiany rock. The Boogie Town wziął udział w muzycznym programie „NOWA GENERACJA” emitowanym latem 2008 roku w TV 4. Program oparty był na koncepcji talent show, gdzie występowały młode, nieznane do tej pory szerokiej publiczności zespoły. Uczestników programu wybrano spośród ponad 150 zespołów, prezentujących najróżniejsze style muzyczne, a ich występy oceniali m.in. Jan Borysewicz i Michał Figurski. Formacja dotarła do finału zajmując ostatecznie 2. miejsce. Duet, wraz z towarzyszącymi im muzykami, występował również w 1. edycji talk show Michała Figurskiego pt. „JAZDA FIGUROWA”.

Polecane

Share This