Piotr Metz żegna się z Trójką. Wiemy, do której stacji przechodzi dziennikarz


2020.10.12

opublikował:

Piotr Metz żegna się z Trójką. Wiemy, do której stacji przechodzi dziennikarz

foto: kadr z wideo

Kolejne duże nazwisko znika z radiowej Trójki. W weekend z rozgłośnią pożegnał się Piotr Metz, gospodarz Listy Osobistej, do niedawna szef redakcji muzycznej Programu 3.

Dzień dobry. To już. Szkoda. Beatlesowska mantra „The End” sprzed tygodnia okazała się być, jak przystało, ostatnią. Proszę pamiętać na co dzień o jej uniwersalnym przekazie. Do usłyszenia. Ukłony. Piotr – wpisem o takiej treści dziennikarz powiadomił swoich fanów o rozstaniu z Trójką.

Chciałem doczekać do transmisji nowej wersji pierwszej płyty Grechuty z Waglem i Noso 24.10. Nie udało się – skomentował odpowiadając na sugestię słuchaczki, że „czas już był się stamtąd zwijać” Metz.

Sprawdź też: Piotr Metz wraca do Trójki, ale nie będzie już szefem redakcji muzycznej

Na instagramowym profilu dziennikarza pojawiło się zdjęcie, na którym znajdziemy okładki płyt Ścianki, Johna Coltrane’a i Marianne Faithfull umieszczone w ramach. Towarzyszy mu wymowny komentarz, z którego dowiadujemy się, że Metz nie rozstaje się definitywnie z Polskim Radiem, ponieważ nadal będzie można go usłyszeć na antenie Dwójki, z którą związał się we wrześniu.

Trójka na ścianie. Wypadałoby zostawić tylko Dwójkę. Trudny wybór – czytamy w poście Piotra Metza.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Piotr Metz (@piotrekmetz)

Polecane

Share This