P!NK przyjedzie do Polski


2018.10.16

opublikował:

P!NK przyjedzie do Polski

foto: Jess Gleeson

P!NK ogłosiła dzisiaj zaplanowany na kolejne lato stadionowy koncert w Polsce. 20 lipca 2019 artystka wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie. Występ będzie częścią trasy Beautiful Trauma World Tour 2019.

Bilety w cenie od 220 zł dostępne będą w ogólnej sprzedaży od poniedziałku, 22 października od 10.00. Przedsprzedaż fanowska wystartuje w środę, 17 października o 9.00 i potrwa do czwartku, 18 października do 9.00. Przedsprzedaż CITI ruszy w czwartek, 18 października o 9.00 i zakończy się w poniedziałek, 22 października o 9.00.

Trasa koncertowa P!NK’s Beautiful Trauma World Tour, która zaczęła się w Phoenix w marcu 2018, zelektryzowała już publiczność w Ameryce, Australii i Nowej Zelandii.

Od debiutu w 2000 roku P!NK wydała siedem albumów studyjnych, jeden album z największymi przebojami, sprzedała ponad 57 milionów albumów, ponad 75 milionów singli, ponad 2,4 miliona płyt DVD na całym świecie i uplasowała 15 singli w pierwszej dziesiątce na liście Billboard Hot 100 (z czego cztery na 1 miejscu). Artystka ma na koncie trzy statuetki Grammy, jedną Daytime Emmy, trzy nagrody Billboardu, siedem statuetek MTV VMA, dwie MTV EMA i wiele, wiele innych.

Jej siódmy studyjny album „Beautiful Trauma” pokrył się platyną. Krążek zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboardu.

P!NK wspiera różne organizacje charytatywne, takie jak: Making a Wish Foundation, Autism Speaks, Human Rights Campaign oraz No Kid Hungry. Jest także Ambasadorką UNICEF. Niedawno uświetniła okładkę People Magazine’s: The Beautiful People.

Podczas tej trasy P!NK wystąpią także goście specjalni: Vance Joy i KidCutUp. Australijski piosenkarz i autor piosenek Vance Joy zyskał sławę dzięki przebojowemu singlowi Riptide i ma już łącznie ponad bilion odsłon na Spotify. DJ Kid Cut Up otwierał dotychczasowe koncerty P!NK Beautiful Trauma World Tour. Tworzone przez niego unikalne remiksy wybierane były przez stacje radiowe w Stanach Zjednoczonych, a także przez artystów takich jak The Chainsmokers, Diplo i DJ Khaled.

Polecane


Share This